Univerzální černý Luna polštář na meditaci vhodný i pro muže

899 

Meditační polštář v příjemné černé barvě ocení především muži, protože i oni ho díky jeho provedení mohou s klidným používat. Nejenže je cenově dostupný a tvarově příjemný, ale zároveň vám nabízí dostatek místa pro nohy a pomůže vám udržet páteř ve správné pozici.

Popis


Meditační polštář v příjemné černé barvě ocení především muži, protože i oni ho díky jeho provedení mohou s klidným používat. Nejenže je cenově dostupný a tvarově příjemný, ale zároveň vám nabízí dostatek místa pro nohy a pomůže vám udržet páteř ve správné pozici. Tato šikovná a univerzální pomůcka se stane vaší neodmyslitelnou součástí.

Proč si pořídit tento černý meditační polštář:

  1. tvar perfektně přizpůsobený meditaci
  2. přírodní materiál
  3. precizní zpracování
  4. příjemné barevné provedení
  5. cenová dostupnost

Polštář je vyrobený ze 100% přírodních materiálů. Jeho potah je ušitý ze 100% bavlny, náplň je tvořena vlákny ze stromu Kapok, kterým se též přezdívá rostlinné peří. S tímto výrobkem tak máte jistotu, že neškodíte ani svému zdraví, ani životnímu prostředí.

Tento polštář vám zaručuje skutečnou hloubkovou meditaci, o které se vám doposud jen zdálo. Zabráníte vzniku nepříjemných pocitů v nohách, udržíte si stálost páteře, uvolníte se a dopřejete sami sobě komfort, na který se velice snadno zvyká.

Co se rozměrů týče, jsou dostatečné pro každého z vás – 40 cm x 25 cm x 15 cm – a váha vám rovněž udělá radost – pouhých 1,5 kg – díky čemuž můžete polštář na meditaci přenášet kamkoli.

Chcete-li se blíže seznámit s produktem, podívejte se na následující video:

YouTube video

>