Barevný polštářek na relaxaci

169 

Kdo se chce relaxaci věnovat skutečně naplno, neměl by dlouho otálet nad pořízením polštářku na oči. Ten mu zajistí nejen příjemné materiály, které lahodí na dotek, ale i zajímavé barevné provedení a především maximální uvolnění a soustředění se na vlastní tělo a klid.

Popis


S relaxačním polštářkem si ještě více užijete chvíle příjemné meditace. Pokud i vás tato uklidňující činnost zajímá, jistě se během dní chcete maximálně uvolnit, vnímat pokud možno jen sami sebe a odpoutat se od rušivé reality. A právě s tímto přáním vám hravě pomůže relaxační polštářek, jehož přítomnost jistě oceníte.

Jak se relaxační polštářek používá? Úplně jednoduše. Stačí si jej přiložit na oči a pak se již můžete věnovat ničím nerušené meditaci. Polštářek přinese vaším očím vítanou úlevu, oceníte jej zvláště ti, jež mají oči unavené a neklidné.

Výhody relaxačního polštářku:

  • přírodní materiál
  • atraktivní vzhled
  • snadná údržba
  • přátelská cena

Potah relaxačního polštářku je vyrobený z hedvábí a je naplněný lněnými semínky. Aby byl váš požitek z relaxace co možná nejsilnější, je polštářek provoněný přírodní levandulí.

Na polštářku vás upoutá především jeho barevné provedení. Určitě vám neunikne bio materiál, ze kterého je vyrobený. Jako třešnička na dortu jsou příjemné rozměry –  10 cm x 20 cm.

Prohlédněte si následující video, které jsme pro vás připravili a udělejte si o polštářku vlastní představu:

YouTube video

>