Coral jógový bolster

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Máte rádi zajímavé odstíny? Rádi se obklopujete veselými barvami, které dělají váš život mnohem radostnější? Potrpíte si na kvalitních materiálech, které neškodí životnímu prostředí ani vašemu zdraví? Pak právě pro vás byl vyroben tento coral bolster na jógu.

Popis


S bolsterem na jógu si cvičení jógy užívá stále více lidí, jenž přišli na chuť jeho pozitivním vlastnostem – a že jich má celou řadu. Jedná se o všestranného pomocníka na jógu, který vás zaujme nejen přírodními materiály, ze kterých je vyroben, ale i pro kvalitní zpracování, příjemný vzhled a pohodlí, které vám nabízí.

Bolster na jógu v zajímavém coral odstínu nadchne především ženy. Pokud i vy přemýšlíte o pomůcce na jógu, se kterou bude vaše cvičení hned o něco příjemnější, neměli byste nad jeho pořízením dlouho otálet – škodíte tak jen sami sobě.

Proč si pořídit corálový bolster na jógu:

  • přírodní materiály
  • snadná údržba
  • příjemný vzhled
  • stabilita
  • pohodlí
  • dostatečné rozměry

Boslter na jógu coral vám nabízí vše, co od něho očekáváte. Jeho vrchní strana je vyrobena ze 100% přírodní bavlny, což je skutečnost, kterou ocení jak ochránci přírody, tak i ti, kteří pro sebe a své zdraví chtějí jen to nejlepší. Zevnitř je bolster plněný vlákny za stromu Kapoka, kterým se rovněž přezdívá rostlinné peří. Rozměry tohoto bolsteru jsou dostačující – 23 cm x 61 cm – a slibují vám pohodlí, oporu i stabilitu během cvičení jógy.

>