Podložka na jógu Manduka PROlite z kvalitních materiálů – motiv Larkspur

2 090 

Základem kvalitní podložky je bezpochyby materiál, z kterého je vyrobena. Měl by podložce dát takové vlastnosti, aby byla vhodná pro praktikování jógy. U podložek Manduka se na tuto skutečnost můžete spolehnout.

Popis


Tato podložka je vyrobena z pevné polyuretanové pěny, která nezatěžuje životní prostředí a disponuje nejvyšší kvalitou, kterou si můžete pro svou podložku přát. Tento materiál totiž nevybledne či se nijak neničí ani při pravidelném používání. Skvěle se přizpůsobí potřebám a tělu konkrétního jogína.

Samozřejmostí je vysoký komfort. Trápí vás otlačené klouby či nepohodlí, brání vám to si lekci celkově užít? Už nemusí, tloušťka 5 mm vám zajistí to nejvyšší pohodlí, které si můžete na cvičení dopřát. Z každé lekce budete odcházet ještě více odpočatí.

Pokud máte rádi Hot či Bikram jógu, určitě oceníte to, že podložka nenasákne vlhkost a nedovolí množení bakterií. Nemusíte se bát nežádoucího zápachu. Naopak vám poskytne nejvyšší stabilitu i při těch nejsložitějších ásanách.

Cvičíte rádi doma, ve studiu a občas vyrazíte také na venkovní jógu? I to není problém, podložka zvládne jakýkoliv povrch, ke kterému perfektně přilne a poskytne vám maximální oporu.

S podložkou Manduka PROlite bude každá jóga radostí.

>