Podložka na jógu z polyuretanové pěny Manduka PROlite – motiv Waves

2 090 

Klasická modrá barva, zajímavý a decentní vzor, stabilní a komfortní podložka, která nezatěžuje životní prostředí. To i mnohem víc získáte s nákupem této kvalitní podložky na jógu.

Popis


Hledáte kvalitní podložku na jógu s dlouhou životností? Představujeme podložku Manduka PROlite, je vyrobena z kvalitního a pevného materiálu, který se neloupe a nevybledne. Stane se vaším parťákem na dlouhé roky.

Mezi její další vlastnosti patří i ty, které každý jogín potřebuje ke správnému a ničím nerušenému praktikování jógy. To znamená, že se nemusíte bát, že by podložka klouzala na různých typech podlah, že by nepohlcovala vlhkost nebo že by vám neposkytla ten nejvyšší komfort. To vše je samozřejmostí.

Nemějte obavy ani z toho, že by podložka zapáchala nebo ztratila některou ze svých vlastností při pravidelném používání. Dlouhodobým užíváním se bude jen přizpůsobovat vašim konkrétním potřebám a bude stále jako nová.

Materiál je také ekologický a nezatěžuje životní prostředí. Podložka se řadí k opravdovým špičkám na trhu. Za přijatelnou cenu můžete mít vše, co jako správný jogín od podložky očekáváte. Přesvědčte se sami.

>