Jóga přívěsek pozice Ustrasana

399 

Mějte symbol oblíbené jógy neustále při sobě. Nezáleží na tom, zda se věnujete bikram či power józe, určitě i vy tuto aktivitu nepovažujete jen za pouhé cvičení. Jógu je třeba brát jako dokonalé souznění duše a těla, kterému ale neporozumí každý. Ukažte proto svému okolí, že je jóga vaší součástí!

Popis

Mějte symbol oblíbené asány neustále při sobě. Nezáleží na tom, zda se věnujete bikram či power józe, určitě i vy tuto aktivitu nepovažujete jen za pouhé cvičení. Jógu je třeba brát jako dokonalé souznění duše a těla, kterému ale neporozumí každý. Ukažte proto svému okolí, že je jóga vaší součástí!

Parametry šperku:

  • váha – přívěsek: 1,61 g
  • velikost – přívěsek: 15 mm

Stříbrná postavička v pozici Ustrasany je ručně vyráběna a pečlivě zpracována do každého detailu. Přívěsek je zavěšen na tkaném provázku v černé barvě, jehož délka se dá upravovat jednoduchým stahováním.

Předností šperku je ruční výroba, která vám dává jistotu, že je šperk originál, na kterém se nepodílela strojová výroba, u které by byl jeden kousek stejný jako ten druhý, ale že mu daly vzniknout šikovné ruce, jež do něho vtiskly pečlivost, lásku a chuť udělat vám radost

>