Jogínská taška s potiskem a místem na podložku

559 

Tato taška je ideální pro všechny, kteří chtějí praktickou tašku na jógu, ale zároveň by ji rádi nosili i jinde. Řekněte sami, poznali byste, že je pro jogíny lehce upravena?

Popis


Nabízená jogínská taška je vyrobena z bavlny, tento přírodní materiál je nejen šetrný k přírodě, ale ušetří vám i starosti v případě, že se vám taška zašpiní. Jednoduše ji vyperte v pračce a taška je znovu připravená na cestu do studia i kamkoliv jinam.

Disponuje jednou venkovní kapsou na zip, tu hlavní pak pohodlně uzavřete páskem. Uvnitř dále najdete několik menších kapsiček, některé se zipem, jiné bez, jsou však praktické pro uschování vašich cenností a dalších drobností, které s sebou potřebujete nebo jen rádi nosíte.

Taška nabízí také speciální a extra praktický oddíl přímo na podložku. Pokud se s ní vydáte na lekci, skvěle se vám do ní vejde vše, co byste mohli potřebovat. Vyrazit s taškou můžete určitě také jen tak do města, nikdo její speciální úpravu nepozná. A i kdyby, pravidelné cvičení jógy přece není tajemstvím.

Hlavní výhody této jogínské tašky:

  • praktická velikost (v 36 cm x š 20 cm x d 60 cm) s množstvím kapsiček
  • snadná údržba, možnost prát v pračce
  • přírodní materiál, vyrobena ze 100% bavlny
  • využitelná i jako klasická taška
  • nádherný motiv, k dostání ve čtyřech barevných provedeních

Tak kterou si vyberete vy?

>