Jogínská taška s exotickými květy

699 

Ať už na jógu vyrážíte do městského parku, chcete si užít hodinku příjemného cvičení někde u vody nebo míříte do specializovaného jógového studia – vždy chcete mít po ruce vše potřebné, ať už je to samotná podložka, mobilní telefon či klíče od auta či domu. Tato taška s lákavým motivem dokáže pojmout všechny vaše cennosti a navíc vypadá skvěle!

Popis

Nezáleží na tom, kam na hodinu jógy právě vyrážíte – ať už je to konkrétní město, park či plácek někde u řeky – tak jako tak chcete mít po ruce spoustu nezbytností, bez kterých jednoduše nevyjdete z domu. Každý nadšený cvičenec jógy si přenáší nejen svou podložku, ale samozřejmě i klíče či mobil.

Vzhledově přitažlivá taška plná exotických květů vás zaujme již na první pohled. Nejsou to jen její barvy či celkové provedení, ale i přátelská cena či přírodní materiál, kterému spousta z vás dává přednost. Taška se pyšní třemi postranními kapsami, které hravě pojmou drobnější předměty.

Pořiďte si exotickou tašku Yogacentrum, protože…

  • …je vyrobena ze 100% přírodního materiálu
  • …se pyšní velice lákavým a atraktivním designem
  • …jí můžete v případě potřeby jednoduše vyprat v pračce

Tuto tašku využijete na podložky na jógu standardních rozměrů. Velikost tašky je příjemná – v 17 cm x š 17 cm x d 71 cm.

>