Větrné zvonečky 1

499 

Větrné zvonky jsou krásnou dekorací, ale i funkčním doplňkem do venkovních prostor. Zvuk zvonků, který se rozezní při každém závanu větru, vás ohromí svými uklidňujícími účinky a nabije pozitivní energií. Užívejte si melodického zvuku s každým dechem větru.

Popis


Větrné zvonky neboli zvonkohry mají svůj původ v Indii a Číně, a to již z druhého století našeho letopočtu. Malé větrné zvonky byly součástí každé domácnosti. Používaly se k plašení ptáků. Zároveň lidé věřili, že dokáží zahnat zlé duchy a ochránit domácnost od všeho zlého. Dnes jsou větrné zvonky důležitou součástí každého chrámu, kláštera či pagody. Stále si zachovávají své kouzlo a význam.

Větrné zvonky jsou nejen krásnou dekorací, ale také funkčním doplňkem, zejména venkovních prostor. Při každém závanu vzduchu se rozezní pronikavý a cinkavý zvuk, v neharmonickém spektru tónů. Tento zvuk odstraní negativní energii z vašeho prostředí a poskytne ochranu před vším zlým. Zároveň podpoří tok energie čchi, která je základní hybnou silou, proudící naším tělem, vyživuje ho a chrání.

Materiálslitina kovů

Délka: 50 cm

>