Oranžový meditační polštář

899 

Kvalitní meditační polštář se stane věrným společníkem každého, kdo se chce meditaci věnovat naplno. Díky jeho pečlivému provedení a kvalitnímu zpracování vám může nabídnout celou řadu pozitivních vlastností, kterým určitě stojí za to věnovat pozornost.

Popis


S meditačním polštářem poznáte, jaké to je užívat si ničím nerušenou meditaci. Tento vesele oranžový kousek, kterému určitě stojí za to věnovat pozornost, vám díky svému pečlivému provedení nabízí celou řadu pozitivních vlastností.

Výhody meditačního polštáře:

  • tvarová stálost
  • příznivá cena
  • 100% přírodní materiál
  • dostatečná opora
  • tradiční způsob meditace

Meditační polštář v zajímavém oranžovém provedení, je naplněný vlákny ze stromu Kapok, kterým se též přezdívá rostlinné peří. Potah tohoto polštáře je vyrobený ze 100% bavlny, díky čemuž máte jistotu, že je výrobek zdravotně nezávadný a neškodí ani životnímu prostředí.

S meditačním polštářem nejenže udržíte správné držení těla, které je důležité, ale zároveň dosáhnete hluboké meditace, odstraníte nepříjemné pocity v nohou – zvláště pak v kotnících – a maximálně si užijete meditační techniky prováděné v sedě.

Rozměry této šikovné pomůcky je velice příjemný a dostačující – 31 cm x 15 cm – a váha – 1,5 kg – je rovněž snesitelná, a díky ní si můžete polštář brát kamkoli s sebou.

Chcete-li se blíže seznámit s produktem, podívejte se na následující video:

YouTube video

>