Tibetská miska Buddha 1

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Tibetské zpívající misky jsou tradičně používány při meditacích, relaxacích a v léčitelství. Jejich harmonický zvuk a příjemné vibrace mají blahodárné účinky na lidské tělo, mysl a duši. Dokáží navodit příjemnou atmosféru, přináší klid a prostředí zaplňují čistou, pozitivní energií. Tibetská miska dá vašim meditacím nový rozměr.

Popis


Tibetské zpívající misky jsou meditační a relaxační pomůckou, ale také krásnou orientální dekorací. Váš prostor rázem oživí a zaplní ho pozitivní energií. Jejich zvuk léčí, stimuluje proces hojení, ulevuje od psychické zátěže, zbavuje stresu, smutku a depresí. Příjemné vibrace dokáží navodit tu správnou atmosféru pro meditace, zklidňují mysl, tělo a duši. Objevte kouzlo meditační misky, jistě si ji zamilujete.

Tato tibetská miska je ručně tepaná a je zárukou kvality. Její zvuk se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o hranu a strany misky – příjemný zvuk je tak specifický, že je nazývána jako zpívající miska. Součástí celé sady je také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 20 cm
Váha: 1 kg

>