Tibetská miska Buddha 3

6 590 

Tibetské zpívající misky mají blahodárné účinky na tělo, mysl a duši. Léčí, odstraňují z těla stres a z prostředí vše špatné, vše co by se pokusilo narušit jeho rovnováhu. Nechte se unášet příjemnými vibracemi a harmonickým zvukem tibetské misky a užívejte si vaše meditace naplno s pocitem maximálního uvolnění.

Popis


Tibetské misky jsou tradiční duchovní pomůckou, hudebním nástrojem, ale i krásnou dekorací. Jejich harmonický zvuk a vibrace jsou natolik specifické, že jsou přezdívány jako zpívající misky. Mají blahodárné účinky na lidské tělo a psychiku. Léčí, snižují stres, tělo nabíjí pozitivní energií, přinášejí štěstí a radost do života, zklidňují mysl a pomáhají nalézt vnitřní klid. Příjemné vibrace prostoupí do každé buňky vašeho těla, nabijí jej novou, čistou energií, klidem a lehkostí.

Tibetská miska je skvělým společníkem všech meditujících po celém světě. Dokáže navodit příjemnou atmosféru pro meditace, vytvořit oázu klidu – ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Tibetská miska je mimo jiné i krásnou dekorací. Stane se ozdobou vašeho domova či jógového studia.

Zpěvu misky docílíte buď údery, nebo třením tloučku o její strany nebo hranu. Tato tibetská miska je ručně tepaná a je zdobena posvátnými rytinami – postavami Buddhy. Součástí sady je také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 34 cm
Váha: 3,2 kg

>