Tibetská miska Buddha 2

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Užívejte si své meditace naplno. Tibetská zpívající miska je skvělým společníkem, který navodí tu správnou atmosféru, přinese klid a zaplní váš meditační prostor pozitivní energií. Dejte vašim meditacím nový rozměr a nechte se unášet příjemnými vibracemi a zvukem, který obklopí vaše tělo a pohladí po duši.

Popis


Tibetské misky jsou přezdívané též jako zpívající, himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou tradiční duchovní pomůckou a hudebním nástrojem původem z Nepálu. Používají se při léčbě těla a mysli. Jejich uklidňující tóny a příjemné vibrace prostoupí do vašeho těla, do každé jeho buňky, zklidní vás a uvedou do stavu klidu, harmonie, bezmyšlenkovitosti – pomohou vám dostat se do stavu, kdy mozek vypne a vy si budete moci maximálně užívat krásné ticho a klid ve vaší hlavě.

Tibetská miska je také krásnou dekorací. Váš prostor rázem oživí, zaplní ho pozitivní energií, navodí příjemnou atmosféru pro vaše meditace a vytvoří oázu klidu – místo, kam se budete moci pravidelně vracet a užívat si své meditace naplno s pocitem maximálního uvolnění.

Tibetská miska je ručně tepaná a je zdobena posvátnými rytinami – postavami Buddhy. Zpěv misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o hranu a strany misky. Tibetská miska je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 28 cm
Váha: 2,1 kg

>