Zafu meditační polštář červený Dragon

999 

Zafu meditační polštáře patří po dlouhá staletí k tradičním pomůckám využívaných při praktikování zenových meditací. A není se čemu divit. Chlubit se mohou celou řadou báječných vlastností. Ještě jste o nich neslyšeli? Pojďme si tyto užitečné pomocníky více představit.

Popis


K základním výhodám meditačních polštářů patří zejména jejich funkční využití pro meditace, a to zejména pohodlí a komfort, který poskytují, a pro které si je ihned zamilujete. Meditace je obecně spojena s klidem, uvolněním, relaxací. Takového stavu se obtížně dosahuje, pokud je meditace doprovázena bolestmi zad, páteře a nepříjemnými pocity v nohách, zejména v oblasti kotníků. K tomu, abyste si své chvíle klidu a pohody užili bez starostí, vám skvěle dopomůže tento malý zázrak – meditační polštář.

Meditační polštáře jsou speciálně navrženy tak, abyste se dokázali uvolnit a načerpat novou energii. Díky kvalitním švům a materiálu, který je při výrobě používán, si polštář zachovává svůj stálý tvar a poskytuje optimální oporu pro celé tělo – podporuje správné držení páteře a dodává pohodlí vašim nohám.

Materiál polštáře je 100% přírodní – potah z bavlny a výplň z vláken stromu Kapok. Potah je lehce snímatelný a lze ho prát ručně společně s malým množstvím prášku na praní.

Ještě stále váháte? Shrňme si všechny výhody:

  • dokonalé přizpůsobení tělu a páteři
  • 100% přírodní materiál
  • unikátní design
  • kvalitní a precizní zpracování
  • snímatelný potah – snadná údržba
  • zachování tradice při meditaci

Rozměry: 36 cm x 16 cm

Váha: 1,5 kg

>