Černá, příjemně měkká meditační podložka Yogacentrum

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Spousta lidí zastává názor, že černá není barva – patříte mezi ně i vy? Věříme, že s černou meditační podložkou Yogacentrum svůj názor zaručeně změníte. Pohodlí, kvalitní zpracování i přírodní materiály jsou v tomto případě samozřejmostí, nemluvě o přijatelném poměru cena/kvalita.

Popis


Čím dál více lidí poznává na vlastní kůži pozitivní účinky meditace, a proto se jí s radostí i oblibou věnují i několikrát týdně. Pokud i vy přicházíte meditaci na chuť a chcete si takto strávené chvíle užívat častěji, měli byste popřemýšlet o pořízení kvalitně zpracované meditační podložky, která se stane vaší věrnou společnicí kdykoli si vzpomenete.

Spousta z vás již přišla na to, že meditovat na klasické jógové podložce zkrátka není ono – nejsou dostatečně měkké a neposkytují vám komfort, díky kterému se dokážete maximálně uvolnit a vnitřně se uklidnit. Chcete-li se meditaci věnovat naplno, pořiďte si meditační podložku Yogacentrum v černé barvě, která se pyšní celou řadou pozitivních vlastností – a jistě si získá i vás.

Proč si pořídit černou meditační podložku:

  • je vyrobena z výhradně přírodních materiálů, které potěší nejen ochránce přírody, ale i jedince, kteří pro sebe chtějí jen to nejlepší a myslí na své zdraví
  • vyznačuje se velice snadnou údržbou, kdy můžete bavlněný potah v případě potřeby jednoduše stáhnout a vyprat v pračce
  • je v několika vrstvách naplněných bavlnou, což vám dává jistotu dostatečné měkkosti, která je příjemná a zároveň vám slibuje předejití nepříjemných pocitů v nohou

Podložka sice váží 3,6 kg, díky čemuž je mnoho z vás v rozpacích, zda podložka není moc těžká pro přenášení. Díky bavlněnému popruhu a snadné skladnosti jí hravě přenesete tam, kde jí budete chtít mít. Rozměry 80 cm x 80 cm x 7 cm potěší úplně každého, černá barva si určitě získá vaše srdce.

Podívejte se na následující video, díky kterému se s podložkou blíže seznámíte.

YouTube video

>