Luxusní zelený meditační polštář Dragon

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Meditujte a relaxujte! Abyste si své chvíle klidu a odpočinku mohli užívat ještě více, meditační polštář je pro vás vhodnou pomůckou. Dopřejte si ještě více komfortu a pohodlí, o kterém se vám ani nesnilo.

Popis


Při meditacích se člověk dokáže skvěle uvolnit, zrelaxovat a načerpat novou energii. Objevte kouzlo meditačního polštáře, který vám dokáže tyto chvíle ještě více zpříjemnit.

Trápí vás nepříjemné pocity nohou, bolesti zad a páteře, nevydržíte při meditaci sedět příliš dlouhou dobu a nedokážete se dostatečně uvolnit a soustředit? S meditačním polštářem můžete na tyto nepříjemnosti zapomenout. Polštář podporuje správné držení těla i páteře a poskytuje tak komfort, na který si rychle zvyknete.

Polštář je vyrobený ze 100% přírodních materiálů. Jeho potah je ušit z bavlny, výplň je tvořena vlákny ze stromu Kapok, přezdívaný též rostlinné peří. Máte tak jistotu, že neškodíte životnímu prostředí. Určitě vás nadchne i neobyčejný vzhled. Polštář v příjemném odstínu zelené barvy s originálními ornamenty se bude vyjímat v každém interiéru.

Ještě stále váháte? Shrňme si všechny výhody:

  • dokonalé přizpůsobení tělu i páteři
  • 100% přírodní materiál
  • unikátní design
  • kvalitní zpracování
  • snímatelný potah – snadná údržba
  • zachování tradice při meditaci

Potah polštáře lze prát ručně spolu s malým množstvím pracího prášku.

Rozměry: 36 cm x 16 cm

Váha: 1,5 kg

>