Zelený Zafu polštář na meditaci

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se Vám líbit například tato varianta.

Říká se, že zelená barva uklidňuje – a klid je při meditaci jedním z nejdůležitějších aspektů. Proč si tedy nepořídit tento vesele zelený polštář na meditaci, který vám kromě svého barevného provedení může nabídnout i spoustu dalších pozitiv, díky kterým stojí za to mu dát šanci?

Popis


Mezi nejoblíbenější pomůcky vůbec jednoznačně patří meditační polštáře, se kterými se úroveň vaší meditace zaručeně zvýší a vy tak poznáte, jaké to je dosáhnout hloubkového uvolnění.

Proč si pořídit zelený meditační polštář:

  • tvarová stálost
  • příznivá cena
  • 100% přírodní materiál
  • dostatečná opora
  • tradiční způsob meditace
  • dokonale se přizpůsobí sedu i postavě

S meditačním polštářem nejenže dosáhnete hluboké relaxace, ale zároveň odstraníte nepříjemné pocity v nohách, které trápí jak začátečníky, tak i zkušené jogíny, zároveň se vám podaří udržet si správné držení páteře, což je velice důležité, celkově zvýšíte komfort prováděné aktivity a užijete si meditační techniky prováděné v sedě.

Rozměry tohoto meditačního polštáře jsou příjemné – 31 cm x 15 cm – a zaručeně splní představy i vyšších jedinců. Dojde-li na otázku váhy, i v tomto ohledu jistě budete spokojeni – polštář váží 1,5 kg. 

Polštář je vyrobený ze 100% přírodních materiálů. Jeho potah je ušitý ze 100% bavlny, náplň je tvořena vlákny ze stromu Kapok, kterým se tíž přezdívá rostlinné peří. S tímto výrobkem tak máte jistotu, že neškodíte ani svému zdraví, ani životnímu prostředí.

Chcete-li se blíže seznámit s produktem, podívejte se na následující video:

YouTube video

>