Dragon meditační polštář černý

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Patříte k milovníkům meditací? Nedáte dopustit na kvalitu? Je pro vás vzhled a design výrobků důležitý? Pak je pro vás tento meditační polštář jako dělaný. Kvalita a unikátní design nejsou jedinými přednostmi tohoto krasavce, přesvědčte se sami.

Popis


Zafu meditační polštáře jsou známé pro své báječné vlastnosti po dlouhá staletí. Nejenomže se pyšní ojedinělým designem a kvalitním zpracováním, ale poskytnou vám maximální komfort a pohodlí při meditaci.

Meditační polštáře jsou vyráběny z přírodních materiálů, takže jsou šetrné k životnímu prostředí. Na výrobu potahu je používána 100% bavlna, vnitřní část je vyplněna vlákny ze stromu Kapok, přezdívaný též rostlinné peří. Potah lze kdykoliv sundat a ručně vyprat spolu s malým množstvím pracího prášku.

Pohodlí a komfort na prvním místě! Dlouhé sezení ve stejné poloze bývá doprovázeno bolestmi nohou, zad i páteře. S tímto šikovným pomocníkem se s nimi můžete nadobro rozloučit. Meditační polštář poskytuje oporu pro celé tělo.

Celý polštář je designově navržen tak, aby uspokojil potřeby žen i mužů, zároveň se hodil do každého interiéru. Barevná kombinace černé a stříbrné působí decentně, vkusně a minimalisticky.

Pojďme si znovu shrnout všechny výhody:

  • zachování tradice při meditaci
  • 100% přírodní materiál
  • snadná údržba
  • komfort a pohodlí
  • meditace bez bolestí
  • nadčasový design a záruka kvality

Rozměry: 36 cm x 16 cm

Váha: 1,5 kg

>