Červený meditační polštář chakra

999 

Lámete si hlavu s tím, jak si meditaci ještě více zpříjemnit? Pak je meditační polštář tou správnou pomůckou k dosažení ještě hlubší meditace. Meditační polštáře jsou známé svými báječnými vlastnostmi po dlouhá staletí. Přesvědčte se sami a uvidíte, v čem tkví jejich kouzlo.

Popis


Pokud jste ještě neměli tu čest, rádi vás seznámíme. Meditační polštáře jsou tradiční a hojně využívanou pomůckou pro praktikování zenových meditací. Jsou známé svými pozitivními vlastnostmi již dlouhá staletí. Vhodné jsou pro všechny meditační techniky prováděné vsedě.

Kvalita, precizní zpracování, unikátní design a přírodní materiál, to vše dělá tohoto krasavce ojedinělým. Poskytne komfort a pohodlí celému vašemu tělu, a to zejména díky jeho materiálům a kvalitně zpracovaným švům, které ho dělají tvarově stálým. Polštář je vyroben pouze z přírodních materiálů. Potah je ušit ze 100% bavlny, a díky zapínání na zip lehce snímatelný. Lze ho tedy snadno vyprat v pračce. Vnitřek meditačního polštáře je vyplněn vlákny ze stromu Kapok, přezdívaný též rostlinné peří.

Výhody meditačních polštářů:

  • zachování tradice při meditaci
  • dokonalé přizpůsobení tělu i páteři
  • 100% přírodní materiál
  • unikátní design
  • kvalitní a precizní zpracování
  • snadná údržba

Unikátní design a příjemný odstín červené barvy jsou přidanou hodnotou meditačního polštáře. Vrchní část je navíc zdobena symbolem základní čakry Muladhara, která má vliv na všechny pevné části těla, nohy, páteř, ale také náš imunitní systém.

Rozměry: 38 cm x 16 cm
Váha: 1,5 kg

>