List s Buddhou na stěnu

1 490 

List s Buddhou je velice krásnou a originální dekorací, která navodí příjemnou atmosféru, přinese klid, radost, štěstí a pozitivní energii do vašich domovů. Ať už si ji pověsíte u sebe doma, v kanceláři či jógovém studiu, stane se krásnou ozdobou každého interiéru.

Popis


Siddhártha Gautama, později znám pod jménem Buddha, byl zakladatelem buddhismu, náboženského a filozofického systému. Význam slova bývá často zaměňován. Totiž buddha, s malým počátečním písmenem, je výrazem pro bytost, která dosáhla osvícení, bytost osvobozenou od koloběhu neustálého znovuzrozování, tzv. samsáry.

List s Buddhou je krásnou a originální dekorací, která vyzdobí váš meditační prostor, dům či jógové studio. Navodí příjemnou atmosféru a přinese klid, radost a štěstí, díky kterým si své meditace užijete naplno. Stane se ozdobou každého interiéru a zbaví ho negativní energie, kterou vystřídá nová, čistá a pozitivní síla.

List s Buddhou je vyroben z kvalitní slitiny kovů a na zadní straně dekorace je úchyt určený k jejímu zavěšení na stěnu.

Výška: 30 cm
Váha: 1,2 kg

>