Bordó přírodní meditační polštář

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Bordó meditační polštář je pro své barevné provedení šikovným  kouskem, jehož pozitivních vlastností si mohou užívat především ženy. Polštář vám může nabídnout celou řadu pozitivních vlastností, pro které stojí za to věnovat mu pozornost.

Popis


S meditačním polštářem v příjemném bordó odstínu zažijete jen příjemné chvilky. Jedná se o nejoblíbenější pomůcku vůbec, jejíž pozitivních vlastností si užívají jak ženy, tak i muži. Kromě barevného provedení, které je velice lákavé a které nadchne především něžné pohlaví, vám může nabídnout mnohem více. Co myslíte, stojí za to věnovat tomuto kousku pozornost?

Polštář je vyrobený ze 100% přírodních materiálů. Jeho potah je ušitý ze 100% bavlny, náplň je tvořena vlákny ze stromu Kapok, kterým se též přezdívá rostlinné peří. S tímto výrobkem tak máte jistotu, že neškodíte ani svému zdraví, ani životnímu prostředí – a to je jistě bod k dobru.

S tímto meditačním polštářem si užijete skutečnou hloubkovou meditaci, o které se vám doposud jen zdálo. Při meditaci se tak nenecháte ničím rušit, zabráníte rozptylujícím pocitům v nohou, které trápí jak začátečníky, tak i zkušené jedince a dopřejete si komfort, který je více než příjemný.

Proč si pořídit bordó meditační polštář:

  • snadná údržba
  • příznivá cena
  • 100% přírodní materiál
  • dostatečná opora
  • zajímavé provedení
  • šikovné zapínání na zip

Rozměry polštáře jsou – 30 cm x 13 cm – což je dostatečné a jistě vás potěší i váha – 1,4 kg – díky které si polštář můžete vzít všude s sebou.

Chcete-li se blíže seznámit s produktem, podívejte se na následující video:

YouTube video

>