Růžový podpůrný polštářek krku na jógu i meditaci

399 

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Chybí vám při cvičení jógy a především při pozicích prováděných vleže ideální a příjemná podpora krku, díky které by bylo provádění všech ásan mnohem příjemnější? Pak si vám dovolujeme představit tento růžový podpůrný polštářek krku, který oceníte nejen při józe, ale i při meditaci.

Popis


Cvičení jógy je činnost, které se s nadšením věnuje stále více lidí. Pokud i vás tato aktivita nadchla, jistě jste se během svých zkušeností setkali i s asánami, které se provádí vleže. I zkušenějšího jogína mohou tyto pozice potrápit – a od toho je tu podpůrný polštářek krku, který zažene chmury a dovolí vám užívat si cvičení jógy naplno.

Růžový podpůrný polštářek krku je vhodný spíše pro něžné pohlaví, které ocení nejen jeho barevné provedení, ale především luxusní materiál – pravé hedvábí. To dodává celému výrobku na eleganci a kvalitě, která jistě předčí vaše očekávání.

3 důvody, proč si pořídit růžový podpůrný polštářek krku:

  1. přijatelná cena
  2. luxusní a příjemný materiál
  3. snadná údržba

Vrchní potah polštářku je snímatelný a můžete jej v případě potřeby vyprat ve studené vodě a s malým množstvím prášku. Pro své rozměry – 10 cm x 30 cm – se velice snadno přenáší.

Prohlédněte si výrobek na následujícím videu:

YouTube video

>