Yogacentrum podložka na Hot a Bikram jógu

1 090 

Hot jóga je jeden z nejnáročnějších druhů jógy, u kterého se zapotí i zkušenější nadšenci jógy. Klasické podložky vám neumožní plně se soustředit na provádění jednotlivých cviků, a proto potřebujete speciální podložku na jógu, která je neklouzavá a disponuje vysokou absorpční schopností. Tato podložka na Hot jógu je vaše sázka na jistotu.

Popis

Hot a Bikram jóga představují fyzicky náročnější druhy jógy, se kterými má mnohdy problém i nejeden zkušenější jogín či jogínka. Kdo s nimi má zkušenost, jistě moc dobře ví, že odejít z takto směrované hodiny v suchu je takřka nemožné. Pokud jste podlehli Hot józe, jistě pro své cvičení hledáte kvalitního parťáka, na kterého se budete moci kdykoli spolehnout. Už nehledejte, máme pro vás tip – Yogacentrum Hot podložku na jógu.

Kdo hledá kvalitu, jistě si za ní rád připlatí. Ačkoli je tato podložka cenově trochu dražší, uvidíte, že se vám tato investice vrátí i s úroky. Je speciálně upravena tak, aby vaše ruce i nohy během cvičení zůstaly tam, kde je chcete mít. Vzhledem k tomu, že se při Hot józe skutečně zapotíte, budou vaše ruce neposlušné – s touto podložkou se ale nechtěné klouzavosti rozhodně bát nemusíte. Udrží vás na jednom místě.

Výhody Yogacentrum podložky na Hot a Bikram jógu:

  • je vyrobena z příjemných materiálů
  • vrchní strana zaručí neklouzavost pro končetiny, spodní naopak dokonalou přilnavost k podlaze
  • je velice odolná a vysoce trvanlivá
  • má příjemnou váhu – 1,5 kg
  • krásný a přitažlivý design, do kterého se zamilujete
  • dá se snadno srolovat a můžete si ji tak brát s sebou na cesty

>