Podložka na jógu z ekologických materiálů Manduka PROlite – motiv Intuition

1 879 

Podložka Manduka je vyrobena z materiálů, které nezatěžují životní prostředí. Dávají jí ale mnohem důležitější vlastnosti vhodné pro bezproblémové a komfortní praktikování jógy.

Popis


Užijte si každou lekci s touto podložkou na jógu. Je vyrobena z pevné polyuretanové pěny, která je ekologická a propůjčuje podložce takové vlastnosti, které každý uvítá.

S tímto pomocníkem si dopřejete tu nejvyšší kvalitu. Výrobci totiž dbají na jeho udržitelnost, to znamená, že materiál nezačne blednout či se loupat ani při pravidelném používání. Důraz je kladen na to, aby vám podložka vydržela opravdu dlouhou dobu.

3 výhody podložka Manduka PROlite:

  • perfektně přilne k podlaze – ať už s podložkou budete vyrážet na místa, kde jsou parkety, linoleum či plovoucí podlaha, nic z toho nebude problém, v každém případě nebude klouzat a poskytne vám tu nejlepší stabilitu
  • nenasákne vlhkost a nezačnou se v ní množit bakterie ani zápach, z tohoto důvodu je vhodná také na Hot a Bikram jógu
  • komfortní – díky speciálnímu materiálu a dostatečné tlouštce 5 mm poskytne pohodlí pro celé vaše tělo, rozlučte se s otlačenými klouby a odcházejte z každé lekce ještě více odpočatí

Přesvědčili jsme vás? Možná ještě dodáme, že podložka je také přizpůsobivá, při dlouhodobém užívání bude vyhovovat potřebám konkrétního jogína.

>