Podložka na jógu Manduka eKO Lite z přírodní gumy – Ebb Marbled

1 879 

Hledáte-li podložku, která by se stala vaším parťákem na každé lekci, na které byste se díky ní cítili ještě více komfortně, máme pro vás řešení. Podložka z řady Manduka eKO Lite je tou správnou volbou, díky svým vlastnostem vás podpoří na každém cvičení.

Popis


Podívejme se blíže na vlastnosti podložky na jógu Manduka eKO Lite, které vás jistě přesvědčí, že jste našli vhodnou pomůcku:

  • Podložka je vyrobena z přírodní, biologicky odbouratelné gumy, jejíž výroba nezatěžuje životní prostředí. Podložka je tedy 100% ekologická a biologicky odbouratelná.
  • Tento speciální materiál také zajistí vysokou kvalitu, podložka neztratí barvu ani tvar, nezačne se opotřebovávat dokonce ani při pravidelném používání. Zvolíte-li tuto podložku, zvolíte si parťáka na dlouhou dobu.
  • Jistě vás potěší také rozměry podložky – 180 cm x 61 cm x 4 mm. Ty jsou vhodné pro široké spektrum jogínů, tloušťka podložky zase potěší vaše klouby, které při cvičení nebude nic tlačit.
  • Stabilita je při cvičení téměř nejdůležitější. I tu vám podložka zajistí. Ani při těch nejnáročnějších ásanách nebude cestovat po podlaze, naopak k jakémukoli povrchu skvěle přilne.

Tak co? Přesvědčili jsme vás?

>