Designová podložka na jógu – motiv Graphic

1 590 

Tato podložka je trefou do černého pro všechny, kteří hledají kvalitu, ale běžné podložky už je omrzely. Tahle nádherná jen tak nezevšední. Přečtěte si více také o výhodách, které vám tato podložka poskytne.

Popis


Podložka na jógu s motivem Graphic je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Vrchní strana je potažena mikrovláknem s velmi dobrou absorpcí vlhkosti. To ocení všichni milovníci Bikram a Hot jógy. Kromě toho je mikrovlákno velmi příjemné na dotyk.

Zespodu je na podložce vrstva z ekologického přírodního kaučuku. Jeho hlavní vlastností je bezchybná přilnavost k jakékoli podlaze. Je tedy jedno, jestli cvičíte na koberci, plovoucí podlaze, linoleu nebo venku na betonu či v trávě. Tato podložka vás rozhodně nezradí.

Opravdu výjimečnou ji ale nedělá jen materiál. To, čím se tolik odlišuje od všech ostatních jógamatek, je její nádherný a originální design. Nelíbí se vám tento? Vyberte si jiný. Možná vás zaujme motiv více se týkající jógy? Nebo něco trochu bláznivého? Nebo jste snad milovníky květin? Nabídka je opravdu široká.

Vlastnosti designové podložky na jógu – motiv Graphic:

  • velmi dobře saje vlhkost
  • přilnavá ke všem povrchům
  • rozměry – 183 cm x 61 cm x 3 mm
  • váha – 2,7 kg
  • úžasné designy

Spolu s touto podložkou vám domů dorazí taky pružný popruh, který ocení hlavně ti z vás, kteří podložku často přenáší.

>