Růžová designová podložka na jógu se vzorem Flowerburst

1 590 

Podložka na jógu by měla nejen plnit svou funkci, ale také by měli být kouskem, který se vám bude líbit, a který dotvoří celkovou atmosféru při cvičení. Také si to myslíte? Pořiďte si designovou podložku.

Popis


Designové podložky patří stále více k populárním pomocníkům při cvičení. Nejsou totiž jen krásným kouskem, který bude obdivovat vaše okolí, jsou také velice praktické díky svým vlastnostem a nezklame vás ani jejich cena. Dovolit si je tedy může opravdu každý.

Tato podložka je vyrobena z přírodního a biologicky odbouratelného materiálu. Spodní strana je opatřena přírodním kaučukem, který zajišťuje přilnavost ke všem povrchům a zajistí vám tak stabilitu, ať už rádi cvičíte doma, ve studiu či venku v trávě.

Povrch je opatřen mikrovláknem, to je na omak hladké a plní protiskluzovou funkci. Skvěle také absorbuje vlhkost. Podložku je tedy možné využít také na lekce Hot a Bikram jógy.

Samozřejmostí je také snadná údržba. Podložku je možné prát v pračce. Nemusíte se bát o její vzor, ten je natištěn na vodní bázi, takže je vysoce odolný a trvanlivý.

Podložka vás nezatíží ani při přenášení. Nejen díky své váze – 2,5 kg – ale také díky pružnému popruhu, který k podložce dostanete. Tím podložku jednoduše svážete, přehodíte přes rameno a můžete vyrazit.

Celkové rozměry podložky jsou potom vhodné pro jakéhokoliv jogína a jogínku – 183 cm x 61 cm x 3,5 mm.

Proč ještě nemáte tu svou?

 

>