Tibetská miska se vzorem zvířat 5

2 889 

Tibetská zpívající miska je skvělým společníkem pro každého, kdo si chce své meditace užívat naplno. Harmonický zvuk a příjemné vibrace navodí tu správnou atmosféru a nabijí vaše tělo i mysl novou, pozitivní energií. Poznejte kouzlo tibetské misky, jistě si ji zamilujete.

Popis


Tibetské misky – přezdívané jako himálajské misky, rin gong nebo suzu gong – jsou tradiční meditační a relaxační pomůckou, která dokáže zpříjemnit vaše meditace, chvíle klidu, pohody a relaxace. Harmonický zvuk navodí tu správnou atmosféru, uvolní vaše tělo, zbaví jej stresu a napětí a vaši mysl očistí od negativních myšlenek a špatných pocitů. Příjemné vibrace prostoupí celých vaším tělem, proniknou do každé jeho buňky a zaplaví jej pocitem štěstí, radosti a maximálního uvolnění.

Tibetská miska není jen meditační pomůckou, ale také krásnou dekorací, která oživí váš meditační prostor. Prostředí očistí od negativní energie, kterou vystřídá nová, čistá síla.

Miska je ručně tepaná a je zdobena rytinami – motivy zvířat. Zvuk misky se rozezní buď údery, nebo třením tloučku o strany a hranu misky. Tibetská miska je dodávána ve vyobrazené sadě, tedy včetně tloučku a ozdobné textilní podložky.

Velikost: 23,5 cm
Váha: 1,6 kg

>