Tibetská miska s leptaným vzorem 1

790 

Tibetské misky jsou tradiční meditační a relaxační pomůckou, ale jsou také krásným a originálním dekoračním předmětem. Mají širokou škálu využití. Jsou známé svými blahodárnými účinky na tělo a psychiku člověka a mají spoustu pozitivních vlastností, pro které si je jistě zamilujete.

Popis


Tibetské misky jsou také známé pod názvem zpívající, himálajské misky, rin gong nebo suzu gong. Jsou tradiční meditační a relaxační pomůckou původem z Nepálu, kde jsou nedílnou součástí každého chrámu a kláštera. Harmonický zvuk a příjemné vibrace tibetské misky lze použít na několika různých úrovních – na fyzické při masáži zvukem, na mentální při navození hluboké relaxace, a na úrovni meditační, kdy zvuk tibetské misky pomáhá při koncentraci a s uvolněním mysli na cestě k meditaci.

Tibetská miska je také krásnou, orientální dekorací. Oživí každý meditační prostor, zbaví ho od negativní energie, kterou vystřídá nová, čistá a pozitivní síla. Navodí příjemnou atmosféru a vaše tělo zaplní pocitem klidu a naprostého uvolnění.

Tibetské misky se rozeznívají pomocí drobných úderů tloučkem nebo kroužením tloučku po vnější straně misky. Vzniká tak netradiční a příjemný zvuk, který je natolik specifický, že jsou často označovány jako misky zpívající. Tibetská miska je vyráběna ručně – je ručně tepaná. Součástí celé sady je mimo samotnou misku také tlouček a ozdobná textilní podložka.

Velikost: 11 cm
Váha: 0,3 kg

>