Červený polštář na meditaci Luna

949 

Toužíte po klidné a ničím nerušené meditaci? S meditačním polštářem, pomocníkem s nepřeberným množstvím pozitivních vlastností, to bude hračka. Užijte si své chvíle pohody, klidu a relaxace naplno.

Popis


Meditační polštáře poskytují komfort a pohodlí všem milovníkům meditací již dlouhá staletí. Jsou tradiční pomůckou, která disponuje mnoha výhodami a skvělými vlastnostmi. Přesvědčte se sami a uvidíte, že vaše příští meditace se posune ještě o level dál.

Hlavní výhodou meditačního polštáře Luna je jeho tvar, tvar půlměsíce, tvar, který poskytne dostatek místa vašim nohám. Nechá kolena klesnout k zemi a zbaví vás bolestí v oblasti kyčlí, kolen a kotníků. Materiál a kvalitní zpracování polštáře zajišťují jeho stálý tvar, a poskytují tak oporu pro celé tělo, napomáhají držet páteř v rovině. Zažijete tak maximální pocit komfortu, pohodlí a uvolnění, bez bolestí a rušivých elementů z okolí.

Při výrobě je používáno čistě přírodních materiálů. Vlákna ze stromu Kapok tvoří výplň polštáře. Kapok je strom, vyskytující se v Asii, a bývá též přezdíván jako rostlinné peří. Potah polštáře je ušit ze 100% bavlny, a díky zipu ho lze sundat a prát ručně spolu s malým množstvím prášku.

Unikátní design a příjemný odstín červené barvy oživí každý interiér. Vrchní část je zdobena symbolem první čakry Muladhara, která má vliv na všechny pevné části těla, nohy, páteř, ale také náš imunitní systém.

Mezi pozitivní vlastnosti meditačního polštáře patří:

  • tvar přizpůsobený meditaci
  • dokonalé přizpůsobení tělu a páteři
  • 100% přírodní materiál
  • unikátní design
  • kvalitní a precizní zpracování
  • snímatelný potah – snadná údržba
  • zachování tradice při meditaci

Rozměry: 43 cm x 23 cm x 15 cm
Váha: 1,3 kg

>