Mala dlouhá růžové dřevo

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Mala, meditační korálky, jsou nástrojem používaným v meditační praxi. Nejsou jen krásným šperkem, ale přinášejí i spoustu pozitivních výhod, díky kterým se stanou vaše meditace příjemnější. Budete se moci lépe soustředit a zaměřit se jen na sebe, na kouzlo přítomného okamžiku.

Popis


Maly jsou tradiční pomůckou používanou v hinduismu a buddhismu. Dlouhé maly se skládají ze 109 korálků. Hlavní korálek, který uzavírá celý kruh, se nazývá guru korálek. Je symbolem vztahu mezi žákem a učitelem. Při odříkávání manter při meditaci, se začíná na korálku hned vedle guru, ten se však na konci nikdy nepřekračuje, od něj se otáčíme zpět. Dlouhou malu lze nosit jako náhrdelník nebo si ji omotat kolem zápěstí. Jejich nošení pomáhá čistit, ochraňovat a povznášet tělo, mysl a duši.

Maly jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů, jako je tulsi, santalové dřevo, semen rudrakša či jiných krystalů a drahých kamenů. Každý materiál má jiné vlastnosti, a tím pádem i odlišný vliv na nás, naši psychiku a fyzické tělo. Tato mala je vyrobena z růžového santalového dřeva, anglicky Rosewood, které je reprezentováno bohyní Geneshou, která nám pomáhá odstraňovat překážky v našem životě. Odhání z těla negativní energii a posiluje auru. Santalové dřevo pomáhá v boji proti virům a kožním zánětům, zlepšuje krevní oběh, regeneruje buňky a pomáhá při relaxaci.

Mantry této maly jsou:

  • Om Gum Ganapataye Namaha
  • Om Dum Durgayei Namaha
>