Malý gong na meditaci

1 790 

Meditační gongy mají svůj původ v Tibetu a Nepálu. Jsou tradiční pomůckou používanou tibetskými mnichy při modlitbách či jiných obřadech již stovky let. Zvuk gongu má schopnost léčit a naplní vás pocitem radosti a štěstí.

Popis


Gongy jsou tradičním hudebním nástrojem buddhistických komunit. Jsou důležitou součástí každého tibetského či nepálského kláštera, kde se používají při náboženských obřadech a udávají začátek a konec meditací. Harmonické zvuky a příjemné vibrace šířící se z gongu mají schopnost léčit, snižují stres, odstraňují negativní energii z prostředí a přinášejí štěstí a radost do našich životů. Umožní vám vstoupit do stavu hluboké meditace, zklidní mysl a pomohou nalézt vnitřní klid.

Nyní si můžete přenést a užívat si atmosféry Tibetu i ve svém domácím jógovém studiu. Gong je krásným doplňkem pro každou domácnost, kancelář či jógové studio. Dejte vašim meditacím nový rozměr a nechte se unášet příjemnými vibracemi a zvukem, který obklopí vaše tělo a pohladí po duši.

Pro hraní na gong se používá dřevěná palička, která je zakončena filcem. Palička je součástí gongu, kterou obdržíte s jeho nákupem.

Velikost: 29 cm
Váha: 1 kg

>