Podložka na jógu Manduka PROlite – motiv Espresso

2 090 

Lehká, kvalitní a přizpůsobivá podložka i pro ty nejnáročnější jogíny. Nechte se učarovat vysokou kvalitou, která vám poskytne opravdový komfort a přinese potěšení z každé provedené ásany.

Popis


Tato podložka na jógu Manduka je vyrobena ze speciálních materiálů, které ji dávají ty nejlepší vlastnosti pro praktikování jógy. Pevná polyuretanová pěna pohlcuje vlhkost, zároveň se nemusíte bát množení bakterií a nežádoucího zápachu. Díky tomu se skvěle hodí na Hot a Bikram jógu.

Důležitou výhodou je také neklouzavá struktura – tento patentovaný povrch vám zajistí stabilitu a přilnavost ke každému typu podlahy, ať už rádi cvičíte na koberci, linoleu či venku v trávě, podložka nebude klouzat a poradí si se vším. Povrch je navíc upraven jako textilie, můžete proto plynule a příjemně přecházet z ásany do ásany.

To, že je podložka ekologická a nezatěžuje tak životní prostředí je snad samozřejmostí. Celkově dbáme na udržitelnost a podložky vyrábíme ze speciálních materiálů, které se neloupou a nevyblednou ani při pravidelném používání.

Rozměry: 180 cm x 61 cm x 5 mm
Váha: 1,8 kg

>