Podložka na jógu Manduka eKO Lite – Bondi Blue

1 770 

Ekologické podložky na jógu jsou tou nejlepší volbou pro naši planetu, ale i pro vás. Mají nespočet výhod, které jako jogín jistě požadujete. Přesvědčte se sami a přečtěte si více.

Popis


Podložka Manduka eKO Lite patří k podložkám, které jsou stabilní a skvěle drží na jakémkoliv povrchu. To zaručuje přírodní, biologicky odbouratelná guma, jejíž další vlastností je nezatěžování životního prostřední. Materiál této podložky má tak veškeré výhody, které může vám i přírodě nabídnout.

Tento speciální guma také zajistí odolnost celé podložky. Její barvy nevyblednou a podložka se vám nezačne loupat ani drolit, a to ani v případě že ji budete používat pravidelně a často.

Díky této podložce skončí také problémy s otlačenými klouby během cvičení. Její tloušťka 4 mm vám zaručí dostatečný komfort pro celé vaše tělo. Každou lekci si tak užijete na 100 %.

Rozměry podložky jsou standardního rázu – 180 cm x 61 cm – je tedy vhodná pro široké spektrum jogínů. Její váha 2,3 kg vás také téměř nezatíží. V případě, že si chcete zajistit pohodlné přenášení, doporučujeme si pořídit tašku či vak.

S touto podložkou na jógu určitě nešlápnete vedle.

 

>