Cestovní podložka na jógu Manduka v modré barvě

1 150 

Klasicky modrá podložka s vlastnostmi, které vás jako cestovatele a milovníka jógy nadchnou. Dopřejte si to nejlepší a zvolte tohoto společníka na cesty. Garantujeme, že budete spokojeni.

Popis


Cestovní podložka Manduka bude tou nejlepší volbou v případě, že pravidelně vyrážíte na cesty a nechce se vám vzdát se oblíbené jógy. Tuto podložku jednoduše složíte do jakéhokoli zavazadla a vyndáme úplně kdekoliv na světe, kde si budete chtít užít svou chvilku cvičení a relaxace.

Podložka skvěle přilne ke všem typům povrchů a poskytne vám tak opravdovou stabilitu. Nemusíte se bát, že by se šoupala, jednoduše řečeno bude skvělým parťákem při provádění jakýchkoli ásan. Je natolik kvalitní, že jí neublíží ani neustálé skládání. Je vyrobena z přírodní gumy, která zajistí, aby se podložka neničila, neloupala nebo nevybledla. Bude stále jako nová.

Navíc je tento materiál ekologický, nezatěžuje životní prostředí a je biologicky odbouratelný. Na skládce po něm tedy nezůstane žádná stopa. Je tohle ten pravý společník také pro vás? My jsme nadmíru spokojeni.

Rozměry: 180 cm x 61 cm x 1,5 mm
Váha: 1 kg

>