Pestrobarevná designová podložka na jógu – motiv Sunrise

1 590 

Unikátní designová podložka není jen zajímavým atraktivním kouskem, ale také praktickým pomocníkem při cvičení jógy. Rádi vám představíme její výhody.

Popis


Designová podložka na jógu není jen krásná pomůcka, kterou bude obdivovat každý ve vašem okolí. Určitě je vhodná pro každého z vás, kdo má rád něco netradičního a rád se obklopuje hezkými věcmi, je ale také velice praktická.

Spodní strana je vyrobena z přírodního kaučuku, který zajišťuje maximální přilnavost podložky k jakémukoliv typu podlahy. Tato vlastnost je při všech variantách cvičení k nezaplacení.

Její povrch je pak vyroben z mikrovlákna, jeho funkcí je vysoká absorpce vlhkosti. To jistě ocení fanoušci Hot a Bikram jógy. Potěší vás i dotek, který je velice příjemný.

Údržba podložky je také snadná, je možné prát ji v pračce. Nemusíte se v tomto případě bát o barvy, ty jsou natištěny na vodní bázi. Ani v pračce se jim tak nic nestane.

Podložka se pohodlně nosí. Může za to její lehkost, váží pouhých 2,5 kg a navíc k ní dostanete pružný popruh, díky kterému se podložka jednoduše upevnění a její přenášení bude radost.

Základní vlastnosti designové podložky:

  • odolná a trvanlivá
  • estetická
  • biologicky odbouratelná, recyklovatelná
  • rozměry 183 cm x 61 cm x 3,5 mm

Nelíbí se vám přímo tento design? Vybírat můžete z množství dalších.

>