Dekorace ÓM na zeď

290 

Meditace jsou symbolem klidu, pohody, relaxace a uvolnění. Tato krásná dekorace – symbol ÓM – navodí příjemnou atmosféru, dodá vám pocit klidu, radosti a štěstí. To vše, pro maximální pocit uvolnění, a aby se vaše příští meditace stala ještě více příjemnější.

Popis


ÓM je základní posvátnou mantrou, která má obrovskou duchovní sílu. Je mantrou absolutna a sjednocení. Symbolizuje minulost, přítomnost a budoucnost neboli zrození, život a smrt. Při zpěvu mantry dochází k propojení naší individuality s celistvostí vesmíru. Zlepšuje a posiluje jógovou a meditační praxi, a pomáhá tak docílit hluboké a ničím nerušené meditace.

Symbol ÓM, který je možné pověsit na zeď, je krásnou dekorací a ozdobou hodící se do každého interiéru. Zvelebí jakýkoliv prostor, ať už je to byt, kancelář či jógové studio. Prostředí očistí od negativní energie, kterou vystřídá nová, čistá a pozitivní síla. Navodí příjemnou a uklidňující atmosféru, díky které dosáhnete mnohem hlubší meditace a uvolnění, zapomenete na okolní svět.

Materiál: kvalitní slitina kovů
Výška: 18 cm

>