Yogashop – e-shop, který vám splní každé jógové přání

Nákup vybavení na jógu se může při obcházení kamenných obchodů pěkně protáhnout. Pamatuji si, jak jsme sama zoufale bloudila po Olomouci a snažila se najít alespoň ucházející jógovou podložku. Naštěstí existují e-shopy, kde si za pár minut naplníte košík vším, co budete při své jógové praxi potřebovat. Jedním z mých nejoblíbenějších je právě Yogashop.

Co vám může nabídnout?

YogaShop.cz

Najdete v něm vše od několika druhů podložek, přes meditační pomůcky, knihy, DVD a CD, oblečení na jógu, pomůcky na cvičení jógy až po hygienické pomůcky, kosmetiku a ájurvédské doplňky stravy.

Osobně jsem zde nakupovala už několikrát a vždy jsem byla spokojená s rychlostí dodání, dobře zabaleným zbožím i pohotovou reakcí při mých dotazech. Líbí se mi, že když si nejste jisti, zda je určitá podložka pro vás ta pravá, stačí zadat dotaz a pracovníci obchodu vám rádi poradí. Stejně to funguje i u ostatního zboží.

Přemýšlela jsem, které zboží bych z e-shopu doporučila nejvíce. Není to lehké, protože každý čtenář je na jiné úrovni a tím pádem potřebuje i jiné vybavení. Přesto jsem vypíchla několik věcí a doufám, že alespoň někoho článek inspiruje.

Podložky a sady na jógu

jutová podložka na jógu

Patříte-li k pokročilejším jogínům, které už nezaskočí slabost vlastního těla ani bolavá kolena, pak byste měli zauvažovat nad nákupem jutové podložky na jógu. Považuji ji za jednu z perel sortimentu Yogashopu. Nekloužou se po ní ruce, má pogumovanou spodní část, dá se prát v pračce a vydrží vám celé věky. Juta je navíc přírodní materiál a tak její výroba nezatěžuje životní prostředí.

Určitě si také prohlédněte sekci sad na jógu. Některé podložky na jógu ze sortimentu jsou zde nabízeny společně s vakem nebo taškou na jógu za zvýhodněnou cenu. A věřte, že s vakem nebo taškou se vám bude podložka mnohem lépe přenášek i uskladňovat.

Oblečení značky Wellicious

Šedo-bílé, elastické legíny na jógu se sníženým pasem

O této značce jsem již psala celý článek – Wellicious – seznamte se s prémiovým oblečením na jógu. Ráda bych vám ji však ještě jednou připomněla. Každý kousek jejich oblečení je vyrobený v souladu s vysokými nároky na pohodlí při nošení. Značka používá měkoučké  materiály a vždy myslí zároveň na to, aby jste v oblečení vypadali dobře.

Mezi mé poslední favority patří tyto krásné vzorované legíny na jógu Easy leggings. Za zmínku ale stojí i jejich tílka s všitou podprsenkou nebo volné jógové kalhoty.

S knihou to lépe pochopíte

Kniha Jóga krok za krokem

Nakonec bych vám ráda poradila zabrouzdat na podstránku s knihami. Jsou zde na výběr klasické knihy o józe, meditační knihy, knihy s různými návody a také ty, které se věnují ájurvédě a kuchyni s ní spjaté.

Pro začátečníky mohu vřele doporučit publikaci s názvem Jóga krok za krokem. Najdete v ní návod na provedení základních ásán a naučíte se správně dýchat. Pro domácí cvičení je naprosto ideální.

Už jste nakupovali v Yogashopu? Jak se vám tento e-shop líbí? Sdílejte s námi své zkušenosti a názory v komentářích pod článkem.

0 Shares
>
0 Shares
Share