Krásné jógové studio přímo na Vinohradech – yogAlive

Jestli jste z Prahy, určitě hledáte nějaký klidný kout, krásné místo, kde byste si odpočinuli a na chvíli vypustili všechny starosti. Bydlet ve městě je skvělé, ale vyčerpávající. Pokud máte pocit, že není kam utéct před všudypřítomným hlukem dopravy, přijďte do studia yogAlive. To je místo, kde načerpáte energii a osvěžíte svoje tělo i mysl. V krásném studiu yogAlive přímo v centru Vinohrad najdete mnohem více než klid a lekce jógy. Tady můžete načerpat inspiraci, dobrou náladu, můžete tu sdílet svoje zkušenosti a životní příběhy…

Zapomeňte na přeplněné tělocvičny

studio yogalive

Studio yogAlive otevřela Alice Joštová v magické datum 5.5.2015. Jejím cílem bylo vytvořit prostor, kam se budou lidé vracet nejen kvůli józe, ale také kvůli příjemnému prostředí, usměvavým lektorům, pohodové atmosféře a přátelskému přístupu. Tohle studio patří k těm menším, kde si na vás instruktor najde čas, aby vám pomohl a vysvětlil vám, jak se posunout v jógové praxi dál. Skupinové lekce jsou omezené počtem 10 lidí, takže se nemusíte bát, že neuvidíte nebo neuslyšíte lektora. Pokud se vám to i tak zdá příliš, můžete využít soukromé lekce pro 1 až 2 klienty. V tom případě instruktor přizpůsobí lekci vašim požadavkům a zaměří se na to, co vás trápí.

Jóga v zahradě

Na studiu yogAlive mě nejvíce zaujala krásná zahrada, kde se konají lekce za pěkného počasí. V létě není nic horšího než být zavřený uvnitř, když je venku tak nádherně! Obklopeni uklidňující zelení tu můžete v soukromé zahradě hodit starosti za hlavu a myslet jen na sebe!

Před lekcí i po ní se můžete zdarma osvěžit vodou nebo čajem. A za menší poplatek si můžete dát čerstvé ovocno-zeleninové smoothie nebo něco malého na zub. Ve studiu jsou k dispozici podložky, bločky, pásky i deky, aby každý mohl využít lekci naplno. Pokud se chcete dozvědět něco víc o józe, její filosofii, o rozvoji vlastní osobnosti nebo třeba o motivaci, využijte i čítárnu, kde je pro vás připravené množství zajímavých knih. Můžete si je případně půjčit i domů. 🙂

Profesionální lektoři s dobrou náladou zaručeni

studio yogalive
Alice Joštová, zakladatelka studia yogAlive

Sama zakladatelka studia Alice Joštová vede i několik lekcí – Ranní probuzení, Polední protažení, Jógu pro (věčné) začátečníky, Jemnou jógu a Nedělní Hatha flow jógu. Alice ještě nabízí individuální lekce a za úžasný nápad považuji Office jógu – Alice přijde přímo do vaší kanceláře a ukáže vám, jak se protáhnout přímo v práci!

Jako další stálé lektory tu najdete ještě Kristýnu Nikodýmovou, Helenu Chotětickou, Míšu Holznerovou a Katku Prýmkovou. Z lekcí si můžete vybrat ještě Power jógu, Ashtanga jógu, Vinyasa jógu, Hatha jógu nebo Friday evening power jógu.

Workshopy a semináře

Jógou to tu ale nekončí. Ve studiu se pravidelně pořádají nejrůznější workshopy a semináře. Pravidelně jednou za měsíc se tu pořádá Jóga&Brunch, což je dokonalé spojení jógy, snídaně a oběda. 🙂 Každý měsíc je věnován jinému tématu, v dubnu to byla Satya, tedy pravdivost.

Seminář jógy pro těhotné jistě potěší všechny nastávající maminky, které se chtějí cítit stále dobře. Aktuální termín je 23.dubna 2016, takže na nic nečekejte a přihlaste se! Naučíte se, jak se zbavit bolestí zad a kloubů a také nepříjemných otoků, naučíte se vnímat a chápat svoje tělo se všemi „těhotenskými vrtochy“, takže se uvolníte a v klidu se připravíte na porod. Věnovat se na semináři budete i komunikaci se svým dítětem, abyste dokázali intuitivně vycítit jeho potřeby.

Kurz homeopatie pro domácí použití – to si nesmíte nechat ujít! Naučte se pečovat o svoje zdraví a léčit běžná onemocnění doma přírodní cestou. První ze tří krátkých workshopů, během nichž se seznámíte se základy homeopatie, už proběhl 16.dubna 2016. Ale to vůbec nevadí! Před námi jsou ještě dva, které můžete navštívit. Dozvíte se třeba, která homeopatika můžete použít pro první pomoc.

Ve studiu se také koná spousta seminářů o vaření. Nedávno to byl například workshop Pečení domácího kváskového chleba nebo Výroba přepuštěného másla. Sledujte stránky studia, ať vám žádný kurz neuteče!

 

Jak se vám studio yogAlive líbí? Láká vás jóga v zahradě tak, jako mě? Napište mi komentář, nebo ještě lépe – navštivte studio! 🙂

Zuzka

Zdroj fotografií: http://yog-a-live.cz/

0 Shares
>
0 Shares
Share