Wellicious – seznamte se s prémiovým oblečením na jógu

Dnes vám představím jednu z mých oblíbených značek jógového oblečení – Wellicious. Už je to nějaká chvíle co jsem si od nich objednala tříčtvrteční kalhoty a tílko. Oblečení vypadá do dnes jako nové a jednoduše si ho nemohu vynachválit.

Značku Wellicious založila v roce 2009 (v Londýně) Heike Schnell. V té době byla zapálenou jogínkou a zároveň matkou tří dětí. Hledala pro sebe oblečení, které by splňovalo její hlavní nároky – komfort, šetrnost k životnímu prostředí a smysl pro módu. U konkurence ho nenašla a tak se rozhodla založit vlastní značku.

Pro koho je oblečení na jógu od Wellicious určené? Pro všechny, kteří se nechtějí vzdát stylu na úkor praktičnosti a milují zdravý životní styl a prémiové ekologické materiály. Pokud mezi ně patříte, pak se vám bude dnešní článek nepochybně zamlouvat.

Strakaté legíny na jógu

Šedo-bílé, elastické legíny na jógu se sníženým pasem

Při vybírání oblečení jsem se zaměřila především na jejich nejprodávanější kousky. Zároveň jsem se snažila, aby bylo oblečení dostupné i v českém e-shopu. Vybrala jsem dvoje kalhoty a jedno krátké tílko na Hot a Bikram jógu.

Všechny tři kusy oblečení se dají v českých podmínkách koupit dokonce levněji, než přímo na e-shopu snačky Wellicious.

První z nich jsou krásné strakaté legíny (na obrázku výše). Mnoho lidí si spojuje legíny spíše s nepohodlím a raději volí volnější jógové kalhoty. Tento model vás však přesvědčí o opaku. Má elastický pas, takže neškrtí, při cvičení zůstávají legíny na svém místě a přizpůsobí se každé ásaně.

Složená materiálu je: 92 % bio bavlna a 8 % elastan. U nás jsou k dostání na tomto odkazu.

Tříčtvrteční kalhoty s vysokým pasem

Modré tříčtvrteční kalhoty na jógu

Tyto kalhoty na jógu patří opět mezi nejprodávanější zboží značky Wellicious. Na první pohled jsou velmi pohodlné a slušivé. Díky elastickým částem budou nohavice držet pod koleny a v oblasti pasu vás kalhoty příjemně obepnou bez pocitu škrcení.

Kalhoty se vyrábějí v několika barevných provedeních (šedé, tmavě šedé, růžové, oranžové…). U nás se dají sehnat v šedé a světle modré variantě. Modré kalhoty jsou právě teď ve slevě ,mrkněte na tento odkaz a přesvědčte se sami.  Materiál je totožný s předchozími legínami.

Bílé tílko na Hot jógu

Bílé tílko na jógu Wellicious

Jako poslední jsem vybrala bílé kraťoučké tílko vhodné pro Hot jógu, Bikram jógu a samozřejmě i klasickou jógu v letních měsících. Látka je opět vyrobená z 92 % z bio bavlny a z 8 % z elastanu. Tílko má jemná špagetová ramínka zkřížená na zádech pro pohyb bez omezení.

Objednat si ho můžete z těchto stránek. Cenově vás nákup tílka vyjde opět levněji, jestliže si tílko koupíte z českého e-shopu. Navíc vám odpadne strach z toho, že zahraniční balíček nedojte nebo že dojde poškozený.

Líbí se vám koncept značky Wellicious? Myslíte si, že se Heike Schnell skutečně povedlo skloubit všechny její nároky dohromady a vytvořit tak dokonalé oblečení na jógu?

Zdroj úvodního obrázku:

http://www.wellicious.com/

0 Shares
>
0 Shares
Share