Tipy na sportovní oblečení na jógu – udělejte si jarní radost

S každým jarem na mě přichází potřeba velkého úklidu nejen domova, ale také šatníku. Beru jeden kousek oblečení po druhém a přemýšlím, zda má ještě vůbec cenu pro něj nechávat místo ve skříni. Jste na tom stejně? Především ženy se mnou budou jistě souhlasit. Jaro si žádá změnu a já mám pro vás dnes pár tipů na nové sportovní oblečení na jógu.

Jak často je nutné jógové oblečení měnit? Na tuto otázku samozřejmě neexistuje pouze jedna odpověď. Dokud drží tvar, barvu a nerozjíždějí se mu švy, je všechno v pořádku. Jakmile už není tak pohodlné jako dříve, přichází čas na výměnu. Vše záleží na jeho majiteli nebo majitelce, kteří se musí sami rozhodnout, kdy ještě ano a kdy už ne.

Pohodlné legíny na jógu od značky Alo

Legíny_Goddess_Ribben_od_značky_Alo

Tyto krásné legíny v neonově azalkové barvě přímo vybízejí k jarní návštěvě hodiny jógy. Stačí mi jeden pohled na fotku a je mi jasné, že budou velmi pohodlné a příjemné na kůži. Legíny vyrábí značka Alo, která byla založena v Los Angeles v Kalifornii. Tamní jogínská komunita je na sportovní oblečení na jógu velice přísná a na trhu uspějí jen ty nejlepší značky.

Společnost zasílá své zboží i do zahraničí, ale proces je oproti běžnému online nákupu náročnější a delší. Proto vám doporučuji se porozhlédnout po podobně pozitivně laděných legínách na jógu v prostředí českých e-shopů. Zajímavé jsou například tyto fialové Push It legíny.

Klasické i netradiční topy na cvičení jógy

Tříčtvrteční_top_na_jógu_od_značky_Alo

Když si vybírám top na jógu, vždy se snažím najít takový, který je elastický a dobře drží na těle. Proto mě překvapil tento vršek od značky Alo. Modelka ho nosí přes podprsenku na jógu. Jedná se vlastně o lehoučký svetřík v bordó barvě. Mě osobně by rozčilovalo neustálé posouvání látky po těle během každé ásany. Svetřík si dovede mnohem lépe představit jako doplněk běžného denního outfitu.

Fusion_Power_Tank_od_značky_Alo

Pro jógu je podle mého názoru mnohem vhodnější klasické sportovní tílko. Od značky Alo se mi líbí například toto svítivě žluté tílko s průramky na zádech. Jako jeho pro nás dostupnou variantu jsem vybrala top s názvem Balance Tank. Uvidíte, že vás během nošení nezklame. Látka, ze které je ušit se skládá z bavlny, tencelu a elastanu. Tato kombinace je nemačkavá a zároveň jemná k vaší pokožce.

Plánujete jarní vítr ve vašem sportovním šatníku nebo ještě vydržíte se stávajícím oblečením do příštího jara? Sdílejte tento článek s ostatními módními nadšenci, kteří si nenechají ujít jedinou příležitost k nákupu nového oblečení na jógu.

Zdroj úvodního obrázku:

http://www.aloyoga.com/lookbook

0 Shares
>
0 Shares
Share