Tipy na dárky od bio Ježíška

Mám pocit, že se Vánoce blíží každý rok rychleji. Už zbývá jen čtrnáct dní do Štědrého dne a já jsem teprve včera začala s nákupem dárků. Obešla jsem obchodní centrum a otráveně se vrátila domů jen s malou taštičkou ze dvou obchodů. Jednoduše jsem nenarazila na nic, co by mě zaujalo a zároveň bych za to neutratila všechny své peníze. Tak jsem skončila jako vždy na internetu, kde už se mi vedlo lépe.

Rozhodla jsem se letos udělat takového bio Ježíška. To znamená, že jsem objednávala dárky z e-shopů zaměřených na bio oblečení, bio dobroty a samozřejmě bio kosmetiku. Dokonce tam mám i pár bio vín, i když to je věc, kterou normálně v bio kvalitě nevyhledávám.

V dnešním článku vám přináším pár tipů na kosmetické bio balíčky. Podle mě je to fajn dárek jak pro muže, tak pro ženy. Bio výrobky hezky voní, nedráždí pokožku a nezahlcují lidské tělo uměle vytvořenými chemickými látkami.

Co dát pod stromeček mužům?

darkova-sada-pro-muze (1)

Dnes se už dají bez potíží sehnat pěkné balíčky i pro muže. Má vlastní zkušenost je však taková, že většina z nich nevyužije pleťovou kosmetiku, krémy na ruce nebo různé pěny a soli do koupele. Každý muž je samozřejmě jiný, ale pokud to nepoužíval doteď, neviděla bych moc velkou šanci na změnu.

Ideální je koupit balíček, který obsahuje něco na mytí – šampon, sprchový gel. Pak také není k zahození pěna na holení nebo přírodní deodorant. Většinu věcí najdete v tomto dárkovém balíčku od značky Born to Bio. Obsahuje sprchový gel, šampon i deodorant.

Čím potěšit sestru, dceru nebo kamarádku?

balicek-pro-kazdodenni-peci

Mladší ženy, které ještě nepotřebují významnější péči proti vráskám budou milovat balíček Marilou Bio pro každodenní péči.  Najdete v něm arganový denní krém, arganový noční krém, arganovo-sezamový olej na pleť, pleťový peeling, čistící masku a tělové mléko. Až na poslední zmiňovaný výrobek jsou všechna balení v plné velikosti, což je u takto velkých balíčků docela výjimka.

S touto značkou mám  moc dobré zkušenosti. Balíček je vhodný pro všechny typy pleti. Zakoupit ho můžete například zde, kde ho mají právě teď ve slevě.

Luxusní sada pro maminky

darkovy-set-pro-citlivou-narocnou-a-zralou-plet-rosen-garden

Kosmetická značka Styx vytvořila krásný balíček s bio pleťovou kosmetikou Rosen-Garden. Je určený pro ženy s citlivou, zralou a náročnou pletí. V plném balení obsahuje denní krém a noční krém s výtažky z růží. Dále v něm najdete menší sprchový gel, padesátigramovou čokoládu (jupí) a krásnou dárkovou tašku.

Máte-li v okolí ženu nad 40 let, kterou byste rádi obdarovali něčím, co skutečně využije a bude z toho mít radost, je tento balíček dobrá volba.

Už se také nemůžete dočkat, až se celá rodina sejde doma pod stromečkem a společně se pustíte do strhávání stužek a balících papírů? Plánujete svým blízkým nadělit bio kosmetiku nebo třeba nějaký dárek zaměřený na jógu?

5 Shares
  • >
    5 Shares
    Share5