Tipy na dárky k Vánocům, které potěší každého jogína

Propadl váš blízký józe a vy byste ho rádi letos obdarovali nějakým pěkným jógovým dárkem? V tomto článku vám nabídnu několik tipů, které ho zaručeně potěší.

Daruj kvalitnější praxi

Ať už vybíráte dárek pro ostříleného jogína nebo pro úplného začátečníka, rozhodně by mu neměla chybět opravdu funkční jógamatka. Kromě toho, že potěší oko, správný a neklouzavý povrch zajistí lepší stabilitu a oporu v pozicích. Nevíte-li si rady s výběrem, tento článek by vám mohl pomoci.

Červená ekologická podložka na jógu na bílém pozadí

Váš blízký už svoji vysněnou podložku vlastní? Darujte mu stylový obal nebo rovnou tašku na podložku, všechny důležité věci na lekci jógy tak budou na jednom místě.

Daruj krásu

Hledáte ideální dárek pro jogínku? Určitě ji neurazí nějaký krásný jógový šperk, nebo nový kousek oblečení do jejího jógového šatníku, kterých, jak my ženy víme, není nikdy dost 🙂 Tyto doplňky jógovou praxi nezlepší, ale cítit se během cvičení příjemně a hezky je také důležité.

Pastelově fialové tílko na cvičení jógy

 

Netroufnete-li si vybrat stylový doplněk, určitě neuděláte chybu s výběrem nějaké přírodní bio kosmetiky, která potěší smysly a je šetrná k tělu i k životnímu prostředí. Nebo můžete vybrat některý z dárkových balíčků Ajurvédské kosmetiky, která zajistí tělu prvotřídní péči.

Daruj vnitřní klid

Pomůcky na meditaci a relaxaci zpříjemní meditační praxi každému. Darovat můžete meditační polštář, který nemusí sloužit jen po dobu meditace, ale může být i pěkným bytovým doplňkem nebo může ozdobit jógový koutek. V nabídce nejsou jen polštáře, ale třeba i meditační deky či relaxační podložky. Za zmínku stojí také hudební nástroje, které přinášejí harmonii a klid tělu i duši a dokáží přivodit stavy hluboké meditace.

Červená sada na meditaci obsahující polštář a podložku

 

Nebo byste rádi darovali nějakou zajímavou knihu s jógovou tématikou? Obdarovaný tak může prohloubit svoje znalosti v oblasti historie jógy nebo vylepšit techniku pozic. Vybírejte třeba podle naší recenze jóga knih.

Stále si nevíte rady s výběrem nebo si nejste jisti, zda by dárek vaše blízká osoba ocenila? Darujte poukázku, díky níž si bude moct vybrat sama, tím vám odpadnou starosti s výběrem a určitě sklidíte úspěch.

Jaký jógový dáreček by potěšil vás? Podělte se s námi do komentáře! 

16 Shares
>
16 Shares
Share16