Tepláky na jógu

Minulý článek jsem věnovala legínám na jógu. Ty však nejsou pro každého. Někdo prostě nemá v lásce obtáhlé oblečení a raději fandí pohodlným, volným střihům. Já to mám s jógou zrovna tak. Legíny se mi sice moc líbí, ale sama je nemám. Moje kalhoty na jógu jsou spíše takové tepláky na jógu. Občas, když cvičím jógu doma, se mi stává, že mám docela problém si je poté sundat. Mohla bych v nich s přehledem trávit celé dny.

Možná to je ten důvod, proč mě nedávno tolik pobavilo tričko, které sdílela jedna má kamarádka na Instagramu. Našla jsem ho pro vás v jednom e-shopu. Sice nemám tepláky na jógu jen proto, abych v nich pila víno, ale lhala bych, kdybych tvrdila, že se to nikdy nestalo.

Šedé dámské tričko s vtipným popiskem o józe

Při volbě správného oblečení na jógu raději myslete na prvním místě na vaše pohodlí a teprve poté na to, jak daný kus vypadá. Samozřejmě je ideální sehnat dokonalou kombinaci obojího, ale pořád jsou to jen kalhoty a ne auto nebo dům, takže to s precizností výběru zbytečně nepřehánějte.

Modrá je dobrá

Už je to tak. Tyto blankytně modré tříčtvrteční kalhoty si zamilujete. Hned na první pohled si nejde nevšimnout širokého pasu bez gumy nebo šňůrky. Můžete ho nosit tak, jak vidíte na obrázku, případně ho ohrnout. Dokonce mě napadlo, zda to nejsou těhotenské jogínské kaholhoty, ale tak to není. Jsou prostě jen extrémně variabilní a doslova se přizpůsobí každé postavě. Nic vás nebude šrtit a díky přírodnímu složení látky ani kousat či dráždit.

Zajímavé je i zakončení nohavic. To je opět oproti zbytku kalhot obtáhlé, aby se vám při cvičení některých ásan nesunuly nohavice dolů.

Pohodlné dámské modré kalhoty na jógu

Pánské tepláky na jógu

I muži mají rádi pohodlí a zaslouží si něco volného a příjemného. Navíc většina žen dá přednost pohledu na muže cvičícího jógu např. v těchto černých teplákách na jógu, namísto v přilehlých legínách. Také nikdy nepodceňujte sílu bio bavlny (v tomto modelu 92 %). Kdo si ji jednou oblékne, tak si jen těžko odvyká. Černá je pak naprosto univerzální a nekonfliktní barva.

K mým pohodlným kalhotám bych si chtěla strašně moc objednat i zmiňované tričko s vtipným nápisem. Vím, je to příšerný rozmar, ale občas si člověk musí dopřát taky trochu něčeho, co doopravdy vůbec nepotřebuje.

Pánské šedé kalhoty na jógu Yogashop.cz

A co vy, dáváte přednost teplákovým stylům nebo chcete mít své oblečení pěkně u těla?

10 Shares
>
10 Shares
Share10