Sportovní podprsenky na jógu

Nošení sportovní podprsenky (při sportu) by mělo být samozřejmostí pro každou žena. Gravitace je mrcha a nechceme se přeci nechat připravit o pevnou kůži dříve, než je to nutné. Ani majitelky malého poprsí nejsou působení zemských sil ušetřeny, ačkoliv si to některé z nich myslí.

Naštěstí jsou sportovní podprsenky tak pohodlné a příjemné, že je většina z nás miluje. A nezůstali jsme pouze u nošení při příležitosti sportovních aktivit. Staly se součástí našeho domácího oděvu a občas se vloudí i do outfitu na procházku městem. Většinou vlastníme hned několik kusů, protože nás zaprvé nebaví neustálé praní a zadruhé nedokážeme odolat jejich, často nádherným a pastelovým barvám.

Ani já nedám na kvalitní sportovní podprsenku dopustit. Nejraději bych ji nosila pořád. Moc se těším na den, kdy se celý módní průmysl rozhodne zavrhnout kosticové push-up podprsenky a vyhlásí válku nepohodlí. Do té doby si ji mohu alespoň obléci při běhání a na hodinách jógy.

Bez podprsenky na jógu se stoprocentně neobejdou ženy, které navštěvují Hot nebo Bikram jógu. Ze začátku se možná, stejná jako já, spolehnete na obyčejné tílko. Brzy vám však dojde trpělivost, zapomenete na veškeré své nedostatky a odhodíte vrchní díl oblečení.

Lululemon – zahraniční miláček

Všimla jsem si velké oblíbenosti zahraničního e-shopu s oblečením na jógu (a nejen na ni) Lululemon. Zaměřila jsem se sice jen na sportovní podprsenky, ale ostatní oblečení je také velmi povedený. Líbí se mi e-shopy, kterým, mimo vzhledu prodávaného oblečení, záleží zároveň na kvalitě materiálu. V Lululemon jsou v tomto ohledu skutečně pečliví. E-shop doporučuji všem zkušeným “objednávačům“ věcí ze zahraničí. Vybrala jsem tři druhy podprsenek, každá je něčím speciální a hodí se pro jiné ženy.

Ideální kousek pro Hot a Bikram jógu

bílá sportovní podprsenka z Lululemon

Neděste se bílé barvy. Tento model je speciálně vyztužený, aby zakrýval vše, co je třeba. Je to vlastně jen takové kratší tílko. Těch pár ustřižených centimetrů vám ale zajistí alespoň minimální úlevu od tepla. Bílá barva se mi u sportovního oblečení líbí. Sama si ji dovolit nemohu, protože se ani v létě prakticky neopálím a bílá látka vypadá na bledé pokožce velmi žalostně.

Našla jsem velmi podobnou podprsenku také v českém e-shopu. Je samozřejmě z velké části vyrobena z bio bavlny. Skvělá volba pro ženy s menšími ňadry a opálenější pokožkou.

Podprsenka pro obdařené jogínky

modrá sportovní podprsenka Lululemon

Já do této skupiny rozhodně nepatřím. Za svůj život jsem se setkala s mnoha ženami s velkými ňadry a problémy s výběrem spodního prádla jim rozhodně nezávidím. Sortiment sportovních podprsenek je v tomto ohledu ještě docela připravený. Horší je to s klasickým prádlem. Hned na první pohled mě zaujala tato modrá kráska. Má nenápadné švy, široká nastavitelná ramínka a je vyrobena z pevné látky. Přesně takovou podprsenku by měly ženy s velkými ňadry vyhledávat.

Při průzkumu v českém e-shopu jsem narazila na tento nenápadný černý kousek. Podprsenka je také vyrobena z pevné látky a její ramínka jsou rovněž dostatečně široká, aby se nezarývala do ramen. Navíc je látka z 92 % z bio bavlny.

Zlatá střední cesta

Oranžová podprsenka Lululemon

Oranžová sportovní podprsenka je skvělá pro ženy s velikostí prsou B a C. Líbí se mi její krásná veselá barva a pohodlný střih. Podobnou mám doma, jen s tím rozdílem, že je nudně šedo-bílá. Příště se poučím a skočím po zářivějších barvách. Naštěstí už ji mám nějakou chvíli a brzy dojde na její výměnu. Pak nepochybně zvolím podobně veselý model.

Ženy se středním poprsím mají velkou výhodu. Sedí jim prakticky vše a ještě v tom vypadají dobře. Tak proč si nezaexperimentovat a nepořídit si například zářivě červenou sportovní podprsenku? Konkrétně ta, na kterou odkazuji, má opět vysoký podíl bio bavlny a zajímavě řešená ramínka.

Při nákupu sportovní podprsenky se rozhodně nedržte při zemi. Naopak si kupte ten nejveselejší model, jaký vám vaše povaha dovolí. Z osobní zkušenosti mohu říci jedno – čím barevnější oblečení, tím jednodušeji se přemluvíte k návštěvě lekcí jógy.

Zdroje obrázků:

http://shop.lululemon.com/products/clothes-accessories/bras-light-support/Solo-Bra-Light-Luon?cc=0024&skuId=3556237&catId=bras-light-support

http://shop.lululemon.com/products/clothes-accessories/bras-high-support/Booby-Bracer?cc=4441&skuId=3546284&catId=bras-high-support

http://shop.lululemon.com/products/clothes-accessories/bras-medium-support/Top-Speed-Bra?cc=4482&skuId=3539255&catId=bras-medium-support

2 Shares
>
2 Shares
Share2