Exkluzivní soutěž o 2 x GOLD pass v hodnotě 4700 Kč na YOGA & DANCE Spring festival v Ostravě

Jogínky a jogíni, tak to tu ještě nebylo, přichystali jsme si pro vás soutěž o dvě vstupenky na YOGA & DANCE Spring festival v Ostravě. Více informací o celém festivalu najdete zde. Bude to ale pecka! Prodloužený víkend nabytý jógou, tancem a přednáškami.

V soutěži hrajete o dvě vstupenky tzv. víkendový GOLD pass v celkové hodnotě 4700 Kč. Výherce bude pouze jeden a získá obě dvě vstupenky.

Jak soutěžit aneb pravidla soutěže

  • Přidejte se do naší skupiny zde: https://www.facebook.com/groups/741437079344823/
  • Napište článek na téma „Moje cesta k józe“. Toto je pouze téma, takže nadpis si vymyslete vlastní a kreativitě se meze nekladou.
  • Do vašeho článku vložte odkazy/linky na libovolné dva články z našeho webu a alespoň dvě vaše vlastní fotografie.
  • Publikujte váš článek u vás na webu/blogu o józe, zdravém životním stylu, vaření či příbuzných tématech. Pokud nemáte vlastní web či blog, požadejte někoho z vašich známých.
  • Pošlete do naší skupiny odkaz na váš článek a také mi pošlete odkaz na článek na e-mail tomas(zavinac)spojujenasjoga.cz, jméno článku a váš e-mail.

Do kdy?

Soutěž končí 16. 4. 2017 v 20:00. Následně vyberu jeden nejzajímavější článek, co se týče zpracování, nápadu, příběhu a publikujeme ho u nás na webu. Jeho autorka či autor získá 2 vstupenky na festival YOGA & DANCE Spring festival v Ostravě v hodnotě 4700 Kč.

Všem držíme palce a těšíme se na vaše články.

0 Shares
>
0 Shares
Share