Řešení storno poplatků na lekcích jógy


Mnoho z vás má vlastní lekce jógy. Třeba jste si nedávno udělali instruktorský kurz nebo už delší dobu jógu učíte a řešíte, jak se vyznat ve všech rezervacích…potřebujete mít přehled o tom, kolik vám klientů přijde na lekci, kdo se odhlásil nebo jen ostatním dát vědět, že už je u vás zkrátka plno. Kladli jste si někdy podobné otázky? Máme pro vás řešení – online rezervační systém, který je dostupný kdykoliv a pohodlný na ovládání pro vás i vaše klienty.

Krásný příklad, jak Chytrá rezervace funguje, můžete vidět na webu Plzeňského studia Hot jóga. Na jejich webu najdete záložku „Rozvrh“, kde přehledně najdete, jaké lekce jsou obsazené, a ve kterých je stále dostupné místo. Po přihlášení klienti využijí dalších výhod, kterými rezervační systém Chytrá rezervace disponuje. Přihlášení uživatelé například vidí, kam se přihlásili. Další vychytávkou je funkce „hlídání volného místa“, díky níž nepřijde o žádného zájemce o lekci. Vše máte přehledně zobrazené a orientace podle barev je jednoduchá a intuitivní.

Storna už nejsou problém


pr-clanek-2

Často se majitelé studií potýkají s problémem rušení lekcí. Klienti se sice vesele přihlásí, ale v případě zrušení lekce vzniká obvyklý problém – zvlášť, když klient ruší lekci na poslední chvíli. S chytrou rezervací nikoliv. Zrušení lekce mohou klienti provést sami skrze web a následně se místo nabídne dalším zájemcům. Díky systému máte možnost volné místo rychle obsadit těmi, kdo o lekci opravdu stojí a systém vám pomůže obsadit volné místo.

Do systému mají přístup klienti i vy skrze online rozhraní. Jste často na cestách a chcete mít přehled? Responzivní web, na kterém systém běží, se snadno přizpůsobí vašim zařízením. Pojďme si nyní zrekapitulovat hlavní výhody systému Chytrá rezervace:

  • Rozvrh lekcí je na internetu
  • Rozvrh lekcí na 5 týdnů dopředu
  • Přehled obsazenosti pro vás i vaše klienty
  • Jednoduchá administrace klientů s jejich osobními údaji
  • Pohodlně vyřešené předplatné pro klienty pomocí kreditu


button
 

Vyzkoušení systému chytrá rezervace je zdarma. Nemáte, co ztratit. Přihlaste se zde a uvidíte sami, zda je chytrá rezervace to právě řešení pro vás a vaše klienty.

2 Shares
>
2 Shares
Share2