Recenze: Online kurz jógy „Vyjóguj si dokonalé tělo“

Hodně vody v řece uplynulo od té doby, co jsme společně s Markétou spustili kurz jógy. Loni v létě jako první vlaštovka byl online kurz jógy pro začátečníky, a protože mnoho z vás chtělo víc a cvičit s Markétou dál, tak jsme v listopadu spustili navazujicí verzi kurzu. Záměrně jsme tento kurz nepojmenovali pro pokročilé, protože i začátečníci, kteří se zkrátka chtějí o józe dozvědět více si v něm přijdou na své. Mnoho z vás možná tyhle dva kurzy ještě nezkusilo, takže pokud máte rádi náš web (asi jo, když teď čtete tenhle článek) a chcete vaši praxi posunout dál, tak neváhejte. Oba dva kurzy jsou podle mě skvělé a o kvalitní a dobré kurzy je v Čechách nouze.

Nicméně ani přes zimu Markéta nelenila a natočila pro vás další pecku….tradááá….nový kurz jógy „Vyjóguj si dokonalé tělo“ je tu a v tomto článku vám ho představím.

Co najdete v kurzu

Kurz jde přímo k meritu věci a tím je 9 lekcí na nejproblematičtější partie těla. Je určen všem, kteří chtějí se svojí postavou něco pravidelně dělat (samo to nefunguje) a chtějí se díky józe projógovat ke zpevněné a zdravé postavě.

Získáte tedy:

 • 2 komplexní lekce zahrnující cviky na posílení a protažení celého těla (lekce trvají přes 20 minut). Když se vám nechce přemýšlet, na kterou část těla se speciálně zaměřit, dejte si delší tréninky s namixovanými cviky, které zpevní celé tělo:-)
 • 8 úvodních lekcí s tipy ke cvičení u každé problematické partie.  Všechny zkušenosti Markéta nasbírala během osobních tréninků s jejími klienty. Nebojte se každý si přijde na své. Někdo chce v dané partii nabývat, jiný ubírat. V úvodních lekcích se dozvíte, jak a co tedy cvičit, aby váš trénink nebyl kontraproduktivní.
 • 1 úvodní video k celému kurzu, kde jsem shrnula, co vás čeká a nemine. Detailněji pak vše rozebírám ve dvou krátkých textech.
 • 3 protahovací lekce na různé oblasti těla (krátké lekce trvající cca 7,5 minuty). Protažení se postará o zdravou kompenzaci a štíhlé svaly.

+ BONUS:

 •  22 videí s detailním nácvikem jednotlivých ásan použitých v předchozích trénincích. Z těchto videí Markéta sestavila 5 možných tréninků, ať už jsi začátečník nebo pokročilý!

Jsi začátečník, který se necítí na náročnější cviky, nebo prostě nemáš dostatečně zpevněný střed těla a potřebuješ hlavně zpevnit a tvarovat vybrané problémové partie? Kurz je přímo pro tebe.

Nebo naopak raději uvítáš kombinovaný trénink na zpevnění celého těla a chceš posílit svaly, ale potřebuješ i zhubnout a přidat kardio lekce podle vlastního uvážení chceš/můžeš cvičit 4x nebo 5x týdně?  I pro tebe je v kurzu spousta super materiálu.

Ukázky z kurzu

Možná si pořád nejste jisti, zda je kurz pro vás vhodný nebo Markétu ještě neznáte? Podívejte se nyní na ukázky. V první ukazuje, jak naloží s vaším středem těla:-)

YouTube video

A v druhé se zaměří na zadeček!

YouTube video

Kde kurz seženete?

Kurz koupíte u nás na webu v sekci „Kurzy„.

0 Shares
 • Bohužel, jsem se s kurzy jógy seznámila pozdě (81) a teď mám problém se zkříženým sedem. Je vhodné ho nahradit sedem s nataženýma nohama nebo překážkovým sedem bez použití podložky?

 • >
  0 Shares
  Share