Prostějov – 2 tipy na jógu

Někdy není náročné dohledat pěkná jógová studia v určitém místě, zatímco jindy je to pořádný oříšek. Menší města jógu sice nabízejí, ale všelijakým způsobem. Někdy najdu webové stránky s nedostatkem informací, jindy neexistující kontakty. Tento týden jsem zavítala na Moravu – ve společnosti pana Googla.

Ačkoliv mi při zadání městečka Prostějov do vyhledávače vyskočilo hned několik možností, kam vyrazit na jógu, s přehledností a informacemi na webech to bylo horší. Pojďme omrknout tipy, které jsem tentokrát vybrala a místní od srdce prosím – jestli chodíte cvičit jógu jinam a máte dostatek informací, podělte se s námi, my i čtenáři to uvítáme.

Sportcentrum Kubus

Jak už jsem v článcích několikrát zmínila, tam, kde nenajdeme jógové studio, nemusíme smutnit. Jógu si můžete zacvičit také ve fit centrech či sportovních klubech – většinou dokonce stejně příjemnou a kvalitní. V Prostějově doporučuji navštívit jedno z takových center: Kubus. 

Prostějovské sportcentrum přináší hned několik možností, co se týče jógy. V rozpisu totiž najdete nejen lekce jógy pro začátečníky, ale také oblíbenou power jógu nebo působivou AY fly jógu. Chcete si zalétat? Já ji rozhodně vyzkouším!

Stačí se podívat na rozvrh cvičení v sálu číslo 2. Navštívit můžete některou z otevřených lekcí, nicméně ti z vás, kteří by se chtěli jógově rozvíjet, mohou vyzkoušet jógový kurz, který je zde rovněž pravidelně pořádán. Kromě samotné jógy si zde můžete také zaposilovat nebo vyzkoušet další cvičení, jako je zumba, cvičení pro bolavá záda či bosu. 

Ceny ve sportcentru se liší podle toho, zda kupujete jednorázový vstup nebo dáte přednost kreditům. Pokud zvolíte platbu za jednotlivé lekce, cena bude od 100 Kč za hodinu. Mrkněte na ceník, můžete porovnat své možnosti a ušetřit. Určitě si lekci rezervujte, jedině tak budete mít jistotu, že ještě bude volné místo. A kam vyrazit za cvičením? Na adresu Plumlovská 18 – centrum se nachází v OD UNIVERS.

Fit klub Linie

Fitness pro celou rodinu – a nejen to. Různé lekce, různé možnosti. Power jóga, speciální jóga pilates, jóga určená pro začátečníky, zumba, dance aerobic, zdravotní jóga. Takový výběr nabízí fit klub Linie. Kdo z vás již navstěvuje?

Pokud patříte mezi zkušené jogíny, pak vám Linie přináší velkou příležitost! Nově je zde možnost pracovat jako lektor. Vášniví jógoholici, rozhodně zvažte své možnosti, kdo ví, třeba si někdo z vás splní sen.

Do Linie se vydejte na adresu Bulharská 1. Opět neváhejte a projděte si rozpis cvičení – aktuální najdete na fb klubu Linie. Ceny se pohybují již od 100 Kč za lekci. Nejnovější informace najdete právě na facebookových stránkách centra, odkaz je uveden na webu zde. A já se pro dnešek s jógou loučím a těším se na vás zase za týden.

Zdroj fotografií: Flickr.com

0 Shares
>
0 Shares
Share