Předvánoční instagramová výzva – Jógou za klidné svátky!

Milí jogíni,

moc nás potěšila hojná účast v naší podzimní instagramové výzvě Radujme se z maličkostí, vaše fotografie s jógovými pozicemi v podzimní přírodě byly opravdu moc krásné, a proto jsme se rozhodli vytvořit pro vás výzvu další!

Protože se Vánoce pomalu ale jistě blíží a tento čas bývá většinou hektický, chtěli bychom do předvánočních příprav vnést trochu více klidu a pohody a proto jsme vybrali pozice relaxační.

Následující tří týdny (od neděle 2.12 a až do 23.12) si tedy s námi můžete každý týden užít jednu relaxační pozici, kterou vám představí jedna z našich redaktorek na našem instagramovém profilu

Instagram.com/spojujenasjoga.cz

Vaše fotografie sdílejte na svém instagramovém profilu pod tagem #spojujenasjoga#jogouzaklidnesvatky a pro zveřejnění na našem profilu nás označte @spojujenasjoga. Nezapomeňte, že váš profil musí být po dobu výzvy veřejný, aby nám vaše fotografie neunikly. Na Štědrý den pak vybereme tři výherce, kteří získají naši novou smoothie výzvu a voucher do online progamu Moje jóga

Zúčastnit se může opravdu každý bez rozdílu věku či pokročilosti v józe, opět nejsou cílem perfektní pozice ani dokonalé fotky, z fotografií by měla dýchat hlavně vánoční pohoda a klid.

Zastavte se na chvíli během vánočního shonu v relaxačních pozicích a užívejte si chvíle odpočinku. Moc se těšíme na vaše příspěvky!

Podmínky jógové výzvy

  1. Sleduj nás na instagramu.
  2. Sdílej plakát s naší předvánoční výzvou na svém instagramovém profilu.
  3. Pod plakát do komentáře označ alespoň dva přátele, kteří by se mohli výzvy také zúčastnit.
  4. Každý týden přidej fotku s určenou relaxační pozicí a označ ji tagem #spojujenasjoga#jogouzaklidnesvatky. První pozici představíme v neděli 2.12.2018.
  5. Pro sdílení tvojí fotky na našem profilu nás označ @spojujenasjoga.cz
  6. Užívej si pozice v klidu a pohodě 🙂
0 Shares
>
0 Shares
Share